Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:48


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 31 maja 2011, o 14:13
Posty: 10
Post Re: Inowrocław
Hola, hola....
Mówiłam, że mam dwie duuuuże walizki...zapomnieliście :o
Pozdr.
Babcia Tosia


1 czerwca 2011, o 13:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Inowrocław
hmmmmhmmm…..

Pozwolę sobie podeprzeć się bezimiennymi cytatami z tego forum (ew. roszczenia wynikające z praw autorskich zobowiązuję się zaspokoić).

Zacznę od najprostszych zarzutów:
Michał napisał(a):
Szkoda że nie doceniane są inicjatywy działania na dobro i rzecz naszej brydżowej społeczności


Nie będę znęcał się nad językiem cytatu. Do meritum. Czy naprawdę ktoś uważa, że mój post (eltosia-nie był jak widać trudnym rebusem, ale sytuacyjnie koniecznym; dla śledczych nawet adres mailowy jest bez kamuflażu, więc nie próbowałem chować się pod immunitetem bezimienności) był choć w minimalnym stopniu dyskredytującym lub wyśmiewającym ideę czy wręcz autorkę wątku? Sam jak powożę, to mam najczęściej komplet w aucie, niejednokrotnie nie tylko członków drużyny.
Chyba trzeba mieć wyjątkowe poczucie misji. Misji tropienia krytykanctwa. Może to kwestia kompleksów, może manii prześladowczej... Jeżeli chodzi o mnie, to zawsze w sposób otwarty i jednoznaczny krytykowałem na tym forum, ale nigdy kogoś, kto coś robił - jeżeli, to krytykantów. (Wyjątek to organizacja IV Turnieju Przyjaciół Brydża). M.in. Kasię za „napaść” na Jarka Ż. za organizację ligi. Oczywiście po wszystkim można napisać:

Cytuj:
Dziękujemy organizatorom, sędziom a w szczególności Jarkowi Żurawskiemu, bo on strasznie dużo serca i czasu poświęcił tym rozgrywkom (podziwiam, ja bym nie dała rady - za duży nerwus jestem:P

Niestety to nie działa jak spowiedź

Ale wróćmy do bieżącego wątku:

Kasia napisał(a):
Nie widzę powodu do napisana takiego posta... To miało być śmieszne? Bo może nie zrozumiałam?


Cytuj:
Jednych śmieszy "Ministerstwo głupich kroków", innych "Kon Polski "…


Więc wszystko zależy od tego co nas śmieszy. Niektórzy lubią kawały, które opowiada Karol S. w Familiadzie, inni pokładają się ze śmiechu po każdym zdaniu, w którym główne role grają kupa lub dupa (przepraszam). Wreszcie są i tacy, którzy lubią dowcip abstrakcyjny i sytuacyjny. Często wystarczy jeden gest, jedno słowo albo niedopowiedzenie, które wywołuje reakcję.
Ja jestem zwolennikiem tego ostatniego. Może ktoś stwierdzić, że jest on ciężki… może…każdy ma takie prawo, ale pozostaje kwestia intencji. Ja nigdy nie miałem na celu wykpiwania osób, co do ich słów to już inna bajka. W innym wątku (blondynka z Wybrzeża) zapewniałem, że nie urządzam sobie „wycieczek personalnych”. Nie pozostaje mi nic innego, jak podtrzymać tę deklarację. Nie powiem garbatemu: „dokąd idziesz z tym plecakiem”, innemu :”twój uśmiech kompromituje Twojego dentystę”. Nie wnikając w psychologiczne studia poczucia humoru i próby określania na tej podstawie osobowości, stwierdzę tylko, że albo się je ma albo nie.

I dalej:
Kasia napisał(a):
(…)Tomek reprezentuje na forum luźny styl wypowiedzi, szkoda że nie jest tak wyszczekany w realu... Jeśli ma do mnie jakieś "ale" co od jakiegoś czasu zauważam, chętnie o tym podyskutuję


Być może dlatego, że:
Cytuj:
myślenie nie jest moją najsilniejszą stroną
, to
Cytuj:
ręce i majty opadają


1. nie szczekam, nie gryzę, nie wdaję się w pyskówki.
2. zauważone przez Ciebie jakieś „ale”, to co?
- odpowiedzi na
a. „dlaczego Łuczniczka nie jest Łuczniczką”?
b. "faux pass" Macieja?

ad. a -jak inaczej odpowiedzieć na pytanie typu: „kto zabił Morze Martwe?”?
ad. b -to tylko mała konterka na małą krytykę.

Reasumując, mała dygresja:
myślę, że nie przeżyłbym (na pewno bylibyśmy „po rozwodzie”) gdybyś była w zeszłym sezonie w drużynie KKKN i teraz miałbym z Tobą taki „problem” jak z Aaaaalishą (wątek niżej). Myślę, że ci, którym Bozia poskąpiła poczucia humoru, odrobiny dystansu do siebie i pewnej dozy autoironii, mają ciężej w życiu, a już na pewno ich otoczenie.
To byłoby na tyle mojego grafomaństwa w tej kwestii.

Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej uśmiechu
Tomek.

_________________
Pozdr.
T.


Ostatnio edytowano 2 czerwca 2011, o 14:20 przez eltomek, łącznie edytowano 1 raz

2 czerwca 2011, o 01:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Inowrocław
Kasia, Michał - nie podzielam waszego oburzenia dowcipem Tomka - vide babci Eltosi.
Ja się osobiście uśmiałem i nie widzę w tym nic zdrożnego - uważam, że wasza reakcja była mocno przesadzona.

Niniejszym Tomek możesz spokojnie "używać" sobie w podobnym tonie na moich wypowiedziach, bez obawy ostrego sprzeciwu

Pozdr

A


2 czerwca 2011, o 08:27
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Cześć!

Ja uważam, że Tomek trochę przesadza, stara się zaistnieć w prawie każdym wątku, czasami chyba trochę na siłę i z różnym skutkiem, robiąc z naszego formy - onetowski chat - gdzie ludzie nudzący się w domu lub w pracy, piszą bzdety, chyba nawet nie czytając artykułu do którego się odnoszą.
Zróbmy dział "Dla znudzonych" lub "Dla szukający zaczepki" albo coś w tym stylu i piszmy, dowolne rzeczy, na dowolny tematy, po dowolnej ilości alkoholu. Jak ktoś będzie chciał dostać odpowiedź od eltosi to tam zmieści swój wątek ;)

Pozdr
Adam


2 czerwca 2011, o 10:57
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Inowrocław
Pisząc słowa
Cytuj:
To raczej nie było śmieszne.
Szkoda że niedoceniane są inicjatywy działania na dobro i rzecz naszej brydżowej społeczności.

chciałem zaledwie dotknąć problemu z którym często spotykam się w naszej brydżowej społeczności.
Niewielu jest wśród nas osób które bezinteresownie działają na rzecz i korzyść naszego hobby.
Spotykam się jednak nagminnie z bardzo brutalnie wygłaszanymi poglądami o umiejętnościach gry innych.
Paskudny język,wyzwiska,poniżanie partnerów to niestety zbyt częste zjawisko na spotkaniach brydżowych.
Dlatego tak bardzo chciałbym aby nawet drobne przejawy sympatii i koleżeństwa nie były wyśmiewane lecz doceniane.
Tomku wiesz ze cenię sobie Twoje poczucie humoru i nie było moją intencją przygadywanie Tobie lecz chciałem w ten sposób pokazać że dla mnie każde nawet najdrobniejszy przejaw dobra był doceniany.
Chciałbym również podkreślić mocno z bezinteresownych działań np. działania na rzecz szkolenia młodzieży które cieszą mam wrażenie nas wszystkich.
Kasiu .
Tak trzymaj.Kiedyś korzystałaś z pomocy innych teraz dajesz sama okazję aby wspomóc innych .Dla mnie jest to motywacja by działać dalej i nadal wierzyć w człowieka.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


2 czerwca 2011, o 11:10
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Inowrocław
Oczy się mnie szeroko rozwarły :shock: mózg się zmroził a ciary po plecach przejszły po przeczytaniu postu z zaprzyjaźnionego Grudziądza. Tomek, jak ta sprawa będzie się rozwijała w takim tempie to zapewne jutro przeczytamy cytaty art. z kk z dokładnym wskazaniem "kara od lat 3 do 12" :cry:

Panowie i panie, joke is joke.
Czy Tomek kogoś obraził, obśmiał, używał niegrzecznych słów?? ja tam nic takiego nie znalazłem.

Babciu Tosiu podaję mój nr tel. 667 571 233, zadzwoń, myślę, że znajdziemy miejsce i dla ciebie i dla twoich dwóch walizeczek w drodze do Energetyka w jakimś aucie z Fordonu.

Tomek do ciebie na zakończenie joke: wiesz co mówi kat to wieszanego właśnie skazańca??
Głowa do góry!!!

A


2 czerwca 2011, o 11:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Inowrocław
Podpisuję się pod opinią Adacha. Od siebie dodam, że poziom dowcipu Eltosi jest porażający.


2 czerwca 2011, o 17:49
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: Inowrocław
Adach napisał(a):
Zróbmy dział "Dla znudzonych" lub "Dla szukający zaczepki" albo coś w tym stylu i piszmy, dowolne rzeczy, na dowolny tematy, po dowolnej ilości alkoholu.


I znowu ten nieszczęsny alkohol w głównej roli. Tomek masz prawo pisać tylko po 0,33 litra piwa, broń Boże po 0,5 . No wiesz z podłogi ciężko jest napisać cokolwiek sensownego. :shock:

Cytuj:
Ja uważam, że Tomek trochę przesadza, stara się zaistnieć w prawie każdym wątku, czasami chyba trochę na siłę i z różnym skutkiem, robiąc z naszego formy - onetowski chat - gdzie ludzie nudzący się w domu lub w pracy, piszą bzdety, chyba nawet nie czytając artykułu do którego się odnoszą.


Zobacz Adach, ale jakby nie patrzeć temat "onetowski" i jesteś :-).

Najwyraźniej to jest bardziej interesujące od tematów brydżowych. :lol:

Pozdr


3 czerwca 2011, o 05:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 15:02
Posty: 46
Post Re: Inowrocław
Ja również podzielam zdanie Adacha. Przecież posty eltomka nie są nawet w 10% tak merytoryczne jak te Adacha, np
Cytuj:
Coś nie widać członka "LB Fan Club" - nic nie pisze jak o jego "guru" mowa? - ciekawostka

Pozdr
A

pozdrawiam :)

_________________
Maciej Wawrzyniak


3 czerwca 2011, o 08:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Inowrocław
Ech, Maciej, to był świetny post. Nie opowiedziałem, bo nie wiedziałem jak zinterpretować drugi cudzysłów:)


3 czerwca 2011, o 22:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 97 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL