Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 19:52


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Adach napisał(a):
Chętnie jednak sprawdzę swoje, jak i Twoje umiejętności brydżowe (może nawet zweryfikuję powszechną opinię, że Twoja 12 wk jest za ilość grania a nie jakość :lol: )

Dobierz sobie dowolnego partnera, ja zagram z jakąś "12" z mojej drużyny
(nie mamy co prawda 13, ale myślę że na taką opozycję wystarczy


Takich jak Ty to trzeba by było otulać ciepłą pierzyną , cobyś nam się nie przeziębił, bo kto by potem nas sponsorował.A nie miałbyś czasem ochoty , zagrać z graczem o niższym wk ,niż Michał( ale z Soroką).To , chyba byłoby łatwiejsze , choć nie przysporzyłoby splendoru Twemu megalomaństwu , po zaliczeniu fiku prostego( warunki mi odpowiadają z tym ,że skoro byłeś łaskaw napisać 5+euro(plus) to podnoszę stawkę do 50 USD/Punkt( pięćdziesiąt/00).Oczywiście zapis meczowy , bo Soroka " tabelki nie kuma":)
Aha i jeszcze jeden szczegół: Wadium wpłacamy u Notariusza wraz ze stosowną umową, wybierz sobie dowolnego (Notariusza czyli Rejenta(sic!) nawet w Grudziądzu.To wydatek rzędu 500 zł na dwa ryje .Przecież nie będę Cię potem szukał ,jak mi czmychniesz gdzieś ulotnie ze swoim "wadium i Sędzią":)
też Adam


16 czerwca 2011, o 11:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Najpierw się przedstaw, bo chyba nie jesteś żadnym ze znanych "Adamów" na tym forum! To podstawa wszelkich rozmów (dziwę się, że od tego nie zacząłeś :mrgreen: ). Chyba, że się wstydzisz nazwiska i jesteś zwykłym "kłapiącym" anonimem :lol:
Jest kilku "Adamów" na których na pewno gra się trudniej niż na pana Lewińskiego np. Adam Żmudziński i będę musiał przemyśleć propozycję ;),

ale z większością znanych mi "Adamów" chętnie zagram na takich warunkach - przynajmniej będzie jakiś dreszczyk emocji 8-)

PS
Oczywiście notariusz i profesjonalny sędzia są nieodzowni.


16 czerwca 2011, o 15:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Inowrocław
Adach, a tak, na marginesie, pomijając, że oczywiście nie wiesz, kto pisał pod dla Ciebie tajemniczym nikiem, to która "12" z Twojej drużyny by z Tobą zagrała? Bo samo stwierdzenie, że tak będzie jest dość enigmatyczne. Rozumiem, że moderator forum, który ten post znowu określi jako "obrażający kogoś" bez jakiegokolwiek uzasadnienia merytorycznego. Czy może się mylę?


16 czerwca 2011, o 20:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Po formie wypowiedzi domyślam się, który to "Adam" z LB, ale gość nie wygląda, żeby miał taką zdolność kredytową - nawet w Prowidencie ;) , oczywiście pozory często mylą.

Fakt jest taki, że człowiek się nie przedstawił :oops:

Przyznaj się Michał, komu poszedłeś się wypłakać? :lol:

Jeżeli pytasz z kim chciałbym zagrać - bo chciałbyś "wyrwać" jakąś 12 z mojej drużyny (czyżby nie było innych odważnych na grę z Tobą :lol: ) - próbuj ;)

Pozdr
AB


16 czerwca 2011, o 20:37
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Dobra , to ja się bardzo cieszę , nawet nie masz pojęcia , jak bardzo , bo w dzisiejszych , nader ciężkich czasach trafić leszczyka to nie jest aż taka prosta sprawa, a już leszczyka , który zostawia po sobie ślad własnego jednostronnego Oświadczenia Woli , to już całkiem rarytasik.
Jakieś niejasne Twe obiekcje co do nazwiska
quote:
"Najpierw się przedstaw, bo chyba nie jesteś żadnym ze znanych "Adamów" na tym forum! To podstawa wszelkich rozmów (dziwę się, że od tego nie zacząłeś ). Chyba, że się wstydzisz nazwiska"
...pozostawiam bez komentarza , bo zakładam ,że jako człowiek , co prawda lekkomyślny , skoro tak pałasz żądzą pozbycia się gotówki na rzecz Soroki, to jednak przytomny , to jednak rozumiesz,że ja , jako zupełnie okazjonalny user nie miałem pojęcia z kim rozmawiam i sam również zastosowałem się do reguł rządzących owym Forum,Nie moja to wina ,że Wy znacie się z imion , ja zaś Was li tylko z ksywek.Niemniej , jeśli chodzi o aż tak poważną rzecz, jak pieniądze , to zbadałem skład chemiczny , tj. chciałem powiedzieć osoby drużyny Chemik Bydgoszcz i ta informacja w zupełności mi wystarcza.
Szkoda czasu , dopinajmy sprawy rachu -ciachu i po obiedzie poznamy golca ( tzn golec jest znany , ale z golcami , to już tak jak z mężami , oni zawsze dowiadują się ostatni).
Moje terminy: między 19 a 22 czerwca 2011 i potem od 3 lipca do 31 lipca 2011 r.Zakładam ze do 31 lipca to wystarczy Ci by dokonać stosownych zabezpieczeń na majątku w przypadku " popadnięcia w stan niedostatku" - jak to uczenie wywodzą prawnicy! Ostatecznie mógłbym prolongować ci termin , tylko przebóg niezbyt długo bo time is money. Po terminie zaś będziesz się mógł pruć długo i namiętnie na tym forum ,że " nie dało rady z powodów obiektywnych"
A teraz życzę powodzenia w dalszych rozważaniach teoretycznych, Pozdrowienia od Prezesa Rady Nadzorczej spółki "Provident".
na mego maila wyślij mi swój nr konta , bym ci mógł przesłać połowę kosztów organizacyjnych.
Adam Hintertan wk 7,0
PS. do usera "rejent": ponieważ byłeś pierwszy , to proponuję ci insurance ale tylko na 25% .Sorki, ale coś trza zarobić . bo druga taka okazja się może nie trafić się zbyt szybko, Oprócz tego wypijmy flachę , mam nadzieję ,że lubisz wódkę , ja preferuje dobrze zmrożoną pod typowego komunistycznego " śledzia"


16 czerwca 2011, o 22:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Też się cieszę - łatwa kasa jest zawsze przyjemna - a faktycznie leszcz-bufon zdarza mi się nieczęsto :lol:

Wracając do spraw organizacyjnych :

- termin koniec lipca mi odpowiada - dokładnie potwierdzę po ustaleniu z partnerem (oczywiście - mogę zagrać z "dowolnym" - jak wcześniej napisałeś) - gramy w Grudziądzu w hotelu Rad

- wstępne koszty organizacyjne to :
-notariusz (umowa, sprawy związane z rozliczeniami i opodatkowaniem wygranej) około 1200pln
- dwaj licencjonowani sędziowie (po każdej stronie dechy jeden - myślę, że nie muszę tłumaczyć dlaczego) około 1000 pln
- przygotowanie umowy przez prawnika około 500 pln (bo raczej nie masz sensownego "gotowca")

- podpisanie umowy notarialnej w Grudziądzu - maksymalnie szybko po domówieniu szczegółów (przy podpisaniu umowy wpłacamy albo całe wadium, albo zadatek nie mniej niż 5000 pln - żebym miał na "piwo" jak nie dostaniesz kredytu)

Mój e-mail : adcompab@pro.onet.pl prześlij mi wizytówkę i propozycję szczegółów umowy - odeślę nr konta

Pozdr
AB


17 czerwca 2011, o 08:23
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Ty się dobrze czujesz? Co Ty tam robisz w tym Grudziądzu? orzesz buraki i właśnie Cię od pługa oderwali? Jak się komuś oficjalnie proponuje grę w brydża na pieniądze to COŚ jednak na ten temat trzeba wiedzieć, my Son!!
Jak będziesz tak na żywca na tym Forum pieprzysz farmazony , podając na dodatek swoje dane do publicznej wiadomości to w ogóle nic z tego nie będzie, i minie mnie okazja skasowania paręnastu koła ziela! Ty wiesz co to jest taka instytucja Policja Skarbowa?
Rozumiem,żeś nigdy nie grał na normalny szmal to chociaż przyjmij rady doświadczonego w tej mierze kolegi ( a możesz też potwierdzić u uznanych Fachowców np Laurii jeśli znasz jęz. włoski lub Leśniewskiego jeśli znasz jęz.polski)
Jaki znowu notariusz , jaka znowu umowa? Idż sobie do jakiegoś studenta I roku Prawa( najbliższy student:(Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny UMK w Grudziądzu)
na razie za friko Ci wyjaśnię( choć w realu biorę za poradę prawną ok 150 zł)
1) art 413 § 2 zabrania egzekucji tego typu umów , jako niezgodnych z prawem materialnym
ergo: tego typu gre musiałby zorganizować właściwy rzeczowo podmiot prawa cywilnego , może zresztą zorganizuje? jako np "Wydarzenie Brydżowe Roku w Grudziądzu"? od razu oświadczam,że w przypadku przyznania mi przez Prezydenta Grudziądza nagrody uznaniowej za wykreowanie takowego "Wydarzenia" przeznaczę ją w całości na "Fundusz Przegranych Leszczy" coby na bułki mieli i z głodu nie zdechli
2) dla mnie możesz w ogóle nie mieć tych dolców , wystarczy ,że zaraz po spłukaniu Cię do dna machniemy się taryfą do Notariusza , gdzie podpiszesz umowę dobrowolnego poddania się egzekucji na OKREŚLONĄ( a więc nie hipotetyczną , dlatego tego nie można zrobić a priori) sumę, Takie notarialne oświadczenie , ma wartość sądowego wyroku o egzekucji z klauzulą natychmiastowej wykonalności - słynne " trzy siódemki " Panie Ładny - najbliższy Kodeks Cywilny : biblioteka publiczna Grudziądz , tam sobie poczytasz art 777 KC
3) Nie wiem jak Ty robisz pieniądze na tej orce buraków w Grudziądzu , ale na całym Świecie ludzie nie inwestują po parę koła złotówek po to by wygrać kilkadziesiąt papierków z podobizna Prezydenta Franklina
3a) a na całym Świecie robią to tak:
- dwóch tzw "Mężów zaufania" każdy opłaca swego , u mnie już zapisują się w kolejkę i nawet wódkę chcą stawiać , nie muszę Ich opłacać).Jaki znowu "licencjonowany sędzia? lol, że co ? że mi zdejmie rozdanie jak zablefuję i powie " oddawaj Pan kasę Panie Hintertan"?
- fiknąłeś " czwórkę"( lub pojedyncze rozdanie , jeśli wolisz) - wyskakuj z kasy na bieżąco i to przy świadkach- kasę możesz zdeponować z wymianą na sztony u mężów zaufania
- wszystko co masz zrobić( tj ponieść koszty to zorganizować screena i ew maszynę do powielania kart - choć dla mnie to ostatnie nie stanowi warunku koniecznego - jak dobrze się zakręcisz to za flaszkę u miejscowych Działaczy załatwisz plus koszty transportu. Do hotelu Red w Grudziądzu to ja mogę co najwyżej wybrać się po grze z miłą panienką z miejscowej agentury , co będzie o tyle zabawne ,ze za twój szmal, . do ogrania leszcza wystarczy mi 10 metrów kwadratowych pod dachem i , oświetlenie , szklanka na wódkę i popiołka na pety.
Spodziewałem się tego,że będziesz piętrzył trudności , ale nie myślałem ze aż w tak beznadziejnie prymitywny sposób


17 czerwca 2011, o 12:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Inowrocław
Zawsze wiedziałam, że Adam Hintertan vel Trotto to bufon nad bufony, ale Łuczniczka i te posty tylko to potwierdzają.

Jak Panie Adamie jest Pan tak uczciwy to może grając GP niech się Pań nie spóźnia 10 minut do stolika, nie przychodzi z piwem ukrytym pod kurtką na kolanach i nie przedłuża gry o kolejne 7 minut udając zmaksymalizowane wytężenie komórek mózgowych.

Adaś, jak już musicie to ja proponuję byście to zrobili uczciwie, bo Panu Trotto to ja z góry nie wierzę.
P.S. Za co A.H był zbanowany przez PZBS na rok gry?


17 czerwca 2011, o 12:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
cherry_ napisał(a):
P.S. Za co A.H był zbanowany przez PZBS na rok gry?

czy jest na sali administrator?
jeśli tak to proszę o wymoderowanie powyższego , jako niezgodne ze stanem faktycznym.Resztę można zostawić, nie ponosi On( Administrator) odpowiedzialności za frustracje egzaltowanych panienek


17 czerwca 2011, o 12:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
co za dramaturgia opisu .Napięcie Czytelnika rośnie wraz rozwojem akcji , zgodnie z kanonami dramatu antycznego : 10 minut spóżnienia , 7 minut przedłużki, to już całe 33 minuty minuty obcowania przy stoliku z " vel" trotto , a ten ostatni, o niedobry , nie dość ,że such a clever piwo na kolanach niczym baby sitter oseska trzyma , to jeszcze , udaje ,że wytęża mózg , czyż można komuś takiemu ufać? Aż dziw ,że słynna "Łuczniczka" nie doznała uszczerbku na swej reputacji!


17 czerwca 2011, o 12:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 154 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL