Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 01:32


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 09:43
Posty: 101
Post Re: Inowrocław
Witam,

Nawiązując do wypowiedzi kolegi Wiosny - zaczynam waszą "intelektualną" rozmowę traktować jako spam egotwórczy - jak powiedziała kiedyś mądra osoba - krzyczycie tak jakby Pani Bozia Was w ręce nie wyposażyła :( - wymieńcie sobie kontakt do siebie i nie zaśmiecajcie forum takimi pojedynkami słownymi - przecież to nie jest serwis randkowy...

Ja nie będę postulował do Wujka ( jako do moderatora) aby w końcu przerwał ten "węzeł gordyjski" - bo i tak pewnie nie zrobi tego z uwagi na wolność słowa - ale ... go nie podpuszczam aby tak się stało.


18 czerwca 2011, o 17:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Kończę dyskusję z panem H. - niepotrzebnie w nią wdawałem - gość jest poza wszelkimi standardami.

Nie będę również reagował na zaczepki jego bratniej duszy - pana L.

Przepraszam wszystkich, których zniesmaczył ten wątek - bo niestety zapewne tak musiało to wyglądać.

Pozdrawiam
AB


18 czerwca 2011, o 18:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
No i o to w istocie rzeczy chodziło.Żebyś przeprosił- tak , po prostu , po ludzku!A teraz siusiu , paciorek i spać.Żegnam


18 czerwca 2011, o 19:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Inowrocław
Cytuj:
[...]A teraz siusiu , paciorek i spać.Żegnam


Czy możesz wytłumaczyć po co ciągniesz ten temat dalej ?
Byłem do teraz biernym czytelnikiem ale już dwóch forumowiczów napisało, że już dość a Ty temat ciągniesz. Skończcie tą pyskówkę bo do niczego to nie prowadzi.


19 czerwca 2011, o 01:47
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Proszę bardzo , chętnie to wyjaśnię - choć zapewne trudno będzie Ci w to uwierzyć. Otóż kolejność( pierwotna) postów była taka( z tych ostatnich , istotnych)
1) post wiosny z apelem o koniec dyskusji
2) post adacha ten m który jest teraz trzeci od końca( ze przeprasza itd)
3) mój post , ten który jest teraz 2 gi od końca , ze siusiu

i było po sprawie
Ale:
adach zrobił taki myk( bardzo łatwy trick komputerowy , które każde dziecko w przedszkolu zna) i łatwo to sprawdzić tylko patrz:
ten post nr 2 usunął( zrobił edit , sprawdż na dole postu ze edytowane i godzina) a ów edit zrobił tak : usunął treść postu , ze przeprasza itd , a w zamian wkleił ten swój post o fałszywych dolarach itd, zaś starą treść ze przeprasza i żegna wkleił jako nowy post kończący
ale mój post pozostał( ten 3) oczywiście , co sprawiało następujące wrażenie : on o tych fałszywych dolarach , a ja ze " i o to od początku chodziło itd"

ergo ja zrobiłem to samo( tez sobie sprawdż : jest edit na dole) , czyli wyciąłem treść , a wkleiłem coś banalnego , o ile pamiętam coś " nie edytuj synek nie edytuj bo i ja tak umiem"
zaś starą treść przywróciłem na swoje miejsce czyli na koniec

Tak że jedynie przywróciłem sprawiedliwość, która była od początku( czyli kolejność) ,

Po Twoim zaś poście H Klosie widać( niestety) ze cwaniaczek swój cel osiągnął gdyż nie wszyscy znają ten banalny trick komputerowy
PS jest takich tricków znacznie więcej ale żeby adach mógł je wykonać musiałby mieć uprawnienia admina lub moderatora.
a teraz sobie zanalizujcie sami, co sądzicie o człowieku , która ąż tak prymitywnie oszukuje i mataczy postami( już nie dolarami nawet:)

PS być może to nieco nieskładnie opisane , powtórzenia , za co przepraszam ale wystarczy się tylko przyjrzeć np godzinom edycji i reedycji postów


19 czerwca 2011, o 02:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Inowrocław
Czytałem pobieżnie, wszakże to dość trudne, tym bardziej, że co drugie słowo do wikipedii trzeba wyszukiwać i rozkminiać znaczenie ;)
Ale ja zrozumiałem to mniej więcej tak, przenosząc na inny trochę grunt:
nowe drużyny pierwszoligowe w piłkę kopaną, powiedzmy Olimpia i Zawisza chcą sobie przeprowadzić sparring dobrze płatny, nagradzany w dodatku Pucharem Smażonego Ziemniaka. Zaczyna się przymierzanie strojów, prawie rzut monetą, kto z której strony boiska będzie grał, komu pod słońce a kto z wiatrem... kibice zacierają ręce, ot będzie na co popatrzeć w letnie popołudnie. Czyli sielanka....
Aż tu nagle zjawia się jakiś Abdul Wisimulacha np. z Kuwejtu i ogłasza: ni chu chu, nie gracie pomiędzy sobą. Gram ja i jedynie z tym przeciwnikiem którego wybieram. Jeśli na to nie przystajecie, to łotry z was, krętacze i w ogóle w szmaciankę na podwórku wam grać a nie w poważnym, choć sparringowym meczu :!:
Tylko, idąc tropem piłkarskim dalej, koszta opłaca ten co w sparringu chce koniecznie grać (dlatego naszych narodowców stać ewentualnie na Wyspy Owcze, no chyba że się organizuje akurat ME).
Kroczek do przodu - nadal na gruncie piłkarskim. Skoro Abdul zgłasza akces, to Abdul płaci koszta i ewentualnie może otrzymać trochę, z wpływu za bilety.....
Czy ja coś przekręciłem? Pięć piwek swoje robi, choć i na co dzień logiczne myślenie to nie jest moja mocna strona

_________________
Tomasz Nadolski


19 czerwca 2011, o 16:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Nie będzie lokalnego derby, chociaż na Zawiszy mówili że Olimpia słaba :)
a Abdul - cóż sami widzicie, chyba nie z Kuwejtu ..


19 czerwca 2011, o 19:53
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Inowrocław
Niestety przez 8 dni byłem na urlopie "poza czasem i przestrzenią" bez dostępu do neta, dlatego nie czytałem tego wątku i nie mogłem reagować.
Na szczęście widzę, że temat się zakończył - na przyszłość będę jednak w pewnym zakresie ingerował, bo widzę, że taka jest wola większości.

Pozdrawiam

A


21 czerwca 2011, o 09:03
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
w_adam napisał(a):
Niestety przez 8 dni byłem na urlopie "poza czasem i przestrzenią" bez dostępu do neta, dlatego nie czytałem tego wątku i nie mogłem reagować.
Na szczęście widzę, że temat się zakończył - na przyszłość będę jednak w pewnym zakresie ingerował, bo widzę, że taka jest wola większości.

Pozdrawiam

A

rozumiem ,że Pan Admin zamierza zdyscyplinować:
a)jakiegoś Adacha , ktory nie wiedzieć czemu dyskutuje o umiejętnościach Soroki w kontekscie gry na pieniądze
b) jakąś cherry, ktora wręcz piepszy nieprawdę :)
czy moze się mylę Panie admin?


24 czerwca 2011, o 01:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: Inowrocław
nanno, chyba opuściła cię wena, lub podszył się pod ciebie jakiś małolat z podstawówki
po pierwsze: na przyszłość. nie znaczy to że wymierzę im knutem 20 batów lub też będzie jakaś inna kara. Na przyszłość znaczy całkowicie co innego, a jeśli tego nie rozumiesz to udaj się na wieczorowe dokształcanie.
po drugie: "piepszy". A co to za żaba? słyszałem o pieprzeniu głupot lub potraw, zależy od kontekstu, ale słowa użytego przez ciebie nie znam, przyznaję się bez knuta :)
Ciebie, jako erudytę, odwołującego się w tym wątku do wiedzy małoletnich proszę abyś mnie oświecił :)
i po trzecie - zdecyduj się. Raz używasz wielkiej litery w słowie admin, raz małej. Wytłumacz mi, która forma jest prawidłowa.
Nie po to spędziłem godziny na czytaniu twych postów (ach ta wikipedia) żeby teraz pozostawać z wątpliwościami co ostatnio wypociłeś.

_________________
Tomasz Nadolski


24 czerwca 2011, o 08:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL