Teraz jest 28 marca 2024, o 23:04


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Inowrocław 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Inowrocław
Wybacz, Adach, że tak długo nie odpowiadałem na Twoje niezwykle taktowne posty. Wynika to z tego, iż wprawia mnie w dyskomfort dyskusja z ludźmi, nazwijmy ich umownie, "o niepełnym ilorazie inteligencji". Jednakże natknąwszy się dwa razy na zacytowanie przez Ciebie mojego nazwiska, nie mogłem pozostać bierny. Mam nadzieję, że nie chcesz wypłakać się w moją koszulę, bo ona już nasiąkła łzami rozbawienia po postach "nanno", który zrobił z Ciebie "mniej niż zero", a Ty nie zdołałeś wydobyć z siebie jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi poza powtarzaniem siebie i innych. Dzisiaj napisał do mnie dość znany użytkownik forum tekst typu "Ale fiksik się zapowiada..." Odpisałem: "Obstawiam 5:1, że Adach kreczuje, ale jeżeli dojdzie do meczu, to chętnie postawię u kogoś kilka tysi na Hintera ze Sroczką." Nie czepiaj się, że ja z Tobą nie zagram. Ja się po prostu nie "hazarduję się", a trudno nazwać inaczej to, co zaproponowałeś. Natomiast zwycięstwo tej pary w ewentualnym meczu jest prawie oczywiste (jakieś 98-2). W procentach, oczywiście. Te 2% wynikają z tego, iż możesz im przed meczem pokazać rozdanie nr 3 pierwszego segmentu ostatniego Twojego (przynajmniej na razie) meczu w Ekstra Lidze przeciwko, bodajże, Vatenfall, w którym wziąłeś 7 lew na górne 3NT (Twój kapitan pewnie zaprzeczy, że miało to znaczny wpływ na ewentualne utrzymanie się w lidze). Przeciwnicy mogą jednak pokładać się ze śmiechu przez kilka pierwszych segmentów i to jest Twoja jedyna szansa, bo ustalmy, że przecież w brydża grać nie umiesz!
ML


17 czerwca 2011, o 22:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
mike72 napisał(a):
Te 2% wynikają z tego, iż możesz im przed meczem pokazać rozdanie nr 3 pierwszego segmentu ostatniego Twojego (przynajmniej na razie) meczu w Ekstra Lidze przeciwko, bodajże, Vatenfall, w którym wziąłeś 7 lew na górne 3NT

To jest po prostu kapitalne! Przyznam ,że z początku nie zaświeciłem o co biega , ale po drugim , trzecim razie skumałem .Oj masz cięty język , Michał , tylko czy to zrozumieją respondenci? nie takie to łatwe:)


17 czerwca 2011, o 23:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Widzę, że panowie L. i H. to bratnie dusze :lol: - nie wiedziałem, że aż tak - jeżeli H. jest tak pewien wygranej to dlaczego wymięka?

To takie trudne grać zgodnie z regulaminem PZBS-u? Przy wykwalifikowanych sędziach? Może dlatego, że nie można uciec po 3 wygranych rozdaniach z kilkoma $? Może dlatego, że zaproponowałem jasne zasady?

Rozumiem, że H. proponując taką stawkę, chciał ratować pana L. - a tu się okazało, że obaj trafili do tego samego worka, później ogony pod siebie i szczekają z daleka :lol: Typowe u takich ludzi.

Może zagrajcie razem na warunkach zaproponowanych panu L. - tyle chyba w Providencie prezes zarządu wam załatwi :lol: - przecież obaj jesteście niedocenianymi arcymistrzami międzygalaktycznymi to chyba na zawodnika z Grudziądza wystarczy :lol:, ale chyba tylko kłapać umiecie jak trafnie kol. Rejent to ujął :mrgreen:

PS.

Nie wiedziałem, że pan M. analizuje tak dokładnie moje rozdania :D


18 czerwca 2011, o 07:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Adach napisał(a):
Widzę, że panowie L. i H. to bratnie dusze :lol: - nie wiedziałem, że aż tak - jeżeli H. jest tak pewien wygranej to dlaczego wymięka?

To takie trudne grać zgodnie z regulaminem PZBS-u? Przy wykwalifikowanych sędziach? Może dlatego, że nie można uciec po 3 wygranych rozdaniach z kilkoma $? Może dlatego, że zaproponowałem jasne zasady?

Rozumiem, że H. proponując taką stawkę, chciał ratować pana L. - a tu się okazało, że obaj trafili do tego samego worka, później ogony pod siebie i szczekają z daleka :lol: Typowe u takich ludzi.

Może zagrajcie razem na warunkach zaproponowanych panu L. - tyle chyba w Providencie prezes zarządu wam załatwi :lol: - przecież obaj jesteście niedocenianymi arcymistrzami międzygalaktycznymi to chyba na zawodnika z Grudziądza wystarczy :lol:, ale chyba tylko kłapać umiecie jak trafnie kol. Rejent to ujął :mrgreen:

PS.

Nie wiedziałem, że pan M. analizuje tak dokładnie moje rozdania :D


Specjalnie zacytowałem cały ten idiotyczny post frustrata , który zapewne spać nie może, i patrzy jakby się tu wywinąć z czegoś , w co się aż tak beznadziejnie wplątał . Co? boli , że przyjdzie zdwoić wysiłki przy orce buraków , żeby wyjść na swoje, kiedy już opadnie dym po dożynkach?

Teraz to ja mogę nie tylko z "Panem L." zagrać pko tobie człowieku bez zasad i honoru , ale nawet z własnym psem labradorem( inteligentna bestia , kuma takich beznadziejnych frajerów jak Ty) i to po kompletnie dowolnej stawce , całkiem z kosmosu a la Bill Gates , bo to kompletnie wszystko jedno co ja Ci zaproponuję , i tak skrewisz z powodu , ze powiedzmy dziś piątek( "jeśli dziś piątek to jedziemy do Rzymu").

Ja Ci mówię wyrażnie frajerze skończony ! Bo już nie wiem sam jak od takiego beznadziejnego tchórza wyrwać ten szmal! I mówię ci po męsku , bo noszę jaja w spodniach!!:

Miedzy twoim a moim miastem jest klub brydżowy w Stargardzie szczeciński, właścicielem jest mój fumfel Marek Żakowicz , ( zasłony , maszyna do powielania kart).Zadzwoniłem dziś do niego , z dziką rozkoszą zgodził się udostępnić mi ( nam frajerze) ów klub na 1 dowolny dzień( ZA FRIKO!!) Weż ze sobą dziesięciu " licencjonowanych" i dziesięć " regulaminów PZBS" jak Ty to idiotycznie nazywasz , chociaż jako żywo 32 lata jestem członkiem PZBS a dokumentu o takiej nazwie na oczy nie widziałem - i nie tylko ja. Weż dziesięciu notariuszy - jako rzekłem żaden i tak nie stworzy aktu notarialnego w formule , o której Ty bełkoczesz , możesz nawet nie brać szmalu- wystarczy mi satysfakcja jak na oczach coś 50 kiboli jakiś wieśniak z Grudziądza mówi:" no money , jeszcze przed chwilą miałem ale mnie( na przykład) okradli".I przyjeżdżaj(31 lipca) na wypatroszenie !!! gościu!! Ty kumasz język polski albo chociaż podstawy logiki?
Podpisze się jeszcze raz bo widzę ze się nie rozumiemy Ty i ten twój admin - satelita:
to ja, ten który podjął rzuconą przez Ciebie " rękawice"!!!!!!!


18 czerwca 2011, o 11:14
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Jednemu już zaproponowałeś( Michałowi ) nawet mu wskazałeś Partnera( Mirka) .Teraz się zgłosił następny( Adam). Mało Ci jeszcze tego bicia piany na pustych przebiegach , to wymyśliłeś następny skład ( Adam i Michał) .Ja ci dopomogłem , bo widzę ,ze to Twój ulubiony sposób na pozbycie się frustracji , a wiec masz już kolejną propozycję ( Adam and his Labrador).Komu jeszcze będziesz" rzucał rękawicę" mule pasiasty?

Ze też jeszcze ludzie łykają ten Twój kit na tym Forumie , zamiast zrobić po męsku: " kick him at his ass , out the window"?


18 czerwca 2011, o 11:49
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Czyli kiedy podpisujemy umowę notarialną i kiedy wpłacasz kasę na wadium Chamowaty Leszczu ?

Bez kasy na koncie twoje wypociny są tylko szczekaniem i tak pewnie jest będzie bo jest zerem, jak to poetycko wyrażali się do siebie pewni politycy, ale wtedy byłeś pewnie parobkiem gdzieś na włoskiej wsi (stąd zapewne rozległa wiedza rolnicza :lol: )

Z tobą granie na powielane karty ? kibice? - wolne żarty :D - będziemy grać fair - może to będzie twój pierwszy raz :lol:


18 czerwca 2011, o 12:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
Idż już sobie , w krainę własnych marzeń , i daj mi święty spokój . Na szczęście już pół Polski przeczytało co takiego Pan Leszcz ma do zaoferowania , i nikt poważny w te karty już z Leszczem nie zagra , bo i po co? Naobrażał ludzi , "porzucał rękawice" i pokazał tyły. Typowe!
Jak wielkim trzeba być kretynem by sobie pomyśleć ,że ktoś ( tu AH wk7,0) proponuje oficjalnie przy ludziach , a wiec na dokumentach - słowo pisane!:
Weż 5 koła bucks w kieszeń, ja zrobię to samo - i poznajemy golasa po 48 rozdaniach( albo i wcześniej jak się owe 5 koła skończy) To nie jest zbyt trudne do zrozumienia , wręcz elementarne drogi Watsonie!
Ja w karty na pieniądze grywałem w czasach gdy ty na brydżowym nocniku pod brydżową szafę wjeżdżałeś , i to niespecjalnie nachylając karku. A grywałem z takimi ludżmi , o których ty możesz co najwyżej poczytać w prasie brydżowej przy okazji podziwiając fotki, więc już przestań mi mówić jak to się robi gdy dwóch poważnych graczy chce się umówić na partyjkę fiksa:)


18 czerwca 2011, o 12:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Inowrocław
Do administratora.
Uważam, że dyskusja na tym forum pomiędzy panami A.B i H przekroczyła wszelkie granice dobrego smaku. Sądzę, że administrator powinien zrobić użytek ze swoich uprawnień i pogonić to towarzystwo.
Pomijając język do jakiego panowie zniżyli się, sądzę, że strona ta nie powinna służyć tego typu "ustawkom". Niech się wymienią mailami i piszą do siebie jak i o czym chcą. To co tu teraz dzieje się, jest po prostu niesmaczne.
A.Wiosna


18 czerwca 2011, o 14:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Inowrocław
Nie będę sprawdzał ile fałszywek masz w tych 5000$, ani zastanawiał czy w bramie nie czekają twoi kolesie, żeby odebrać moja wygraną - poza tym wadium to 5x48x50 i o tyle chce grać - leszczu

z takim jak ty - przelew to przelew i nad wszystkim czuwa notariusz


Ostatnio edytowano 18 czerwca 2011, o 18:43 przez Adach, łącznie edytowano 1 raz

18 czerwca 2011, o 15:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 czerwca 2011, o 02:47
Posty: 30
Post Re: Inowrocław
nie edytuj synek, nie edytuj , bo ja też tak potrafię :) Nie wiem co prawda ,czy twe prymitywne zagrywki będa zrozumiełe dla usrów ale dla administratora i dla mnie to na pewno:)


Ostatnio edytowano 18 czerwca 2011, o 19:05 przez nanno, łącznie edytowano 2 razy

18 czerwca 2011, o 15:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL