Teraz jest 28 marca 2024, o 11:52


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 O wyższości LB nad innymi 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post O wyższości LB nad innymi
Pół żartem , pół serio

http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... mdli-cz.-2

posting.php?mode=edit&f=2&p=2290

http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... B3awa-%A6l.


5 kwietnia 2011, o 08:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Cenny wpis - i nie pół żartem, tylko na 200% serio.

Najśmieszniejsze jednak jest to, że z moich spotkań z Jeleniem, próbuje on co drugie rozdanie wołać sędziego przy każdej próbie nietypowego zachowania opsów - ostatnio, gdy sclaimowałem w 6-kart koncówce - kazał mi kontynuować rozgrywkę na nie brać lew.
Sędzia tym razem nie dał sie nabrać.

Mogę tylko powiedzieć cytując byłego prezydenta..... Góralu!!! nie idź tą drogą!!! (oczywiście nie posądzam cię o podobne Jelenie praktyki)

Pozdr
A


5 kwietnia 2011, o 12:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Jeden z arcymistrzów z naszego okręgu zawsze mi mówił
"Patrz w karty sąsiada, swoje zawsze zdążysz obejrzec " :-).
Nie powiem który, choćby końmi mnie ciągneli.

Na początku może i grało się raczej nieświadomie ciałem, spojrzało w karty przeciwnika jak pokazał , wraz ze wzrostem umiejętnośći ( alicja - cicho, żadnych komentarzy) staram sie tego nie robić. No ale czasami kładą mi karty pod nos. Co mam zrobić , grać z zamkniętymi ? :oops:

Zresztą przypomina mi się sytuacja z Sopotu parę lat temu. Przeciwnik pijany jak bela, karty mu z rąk lecą , pokazał mi z 10 kart. Ale tą jedną decydującą schował . I jak tu wierzyć ludziom :-) :lol:


5 kwietnia 2011, o 13:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Moje doświadczenia z "pokazaniem" mi kart przez innych w zdecydowanej większości przypadków kończyły się mizeruuuuutkim zapisem. Albo po prostu zagrali co trzeba, albo wydawało mi się, że coś mają, a tego nie mieli (cóż już wzrok nie ten) - jak nie patrzeć d.... z tyłu, zatem staram się nic nie widzieć, nawet jak mi je pokazują.
Inną kwestia pozostaje, że zawsze miałem szczęście do zaglądająch moim partmerom, poprzednio Maciusiowi, teraz doktorowi (chociaż doktor już się trochę stara), Jarek tylko nie pokazuje wrogom walorów.

Ciekawy wydaje mi się pomysł Radzieckiego - to jak tam Radziecki aktualne????!!!, chętnie się do twojej akcji dołączę :P

Pozdr
A


5 kwietnia 2011, o 18:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 09:43
Posty: 101
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Aktualne Adaś - aktualne :) - co niektórzy wiedzą - jaką "sympatią" darzę Jelenia - więc trudno - podtrzymuję ...


5 kwietnia 2011, o 22:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Pół żartem ?? Z tego co można przeczytać na Forum to sprawa jest bardzo poważna i dobrze. Trzeba oddzielić ziarno od plew, zresztą wystarczy poczytać i to co się wyrabiało przez lata jeży włosy na głowie.
Jak mamy grać takiego brydża to ja bardzo dziękuję.
Każdy się stara grać jak potrafi najlepiej i nikt nie lubi być oszukiwany bo nagle okazuje się, że cała nasza praca włożona w brydża jest funta kłaków nie warta bo i tak turnieju nie wygramy bo banda oszustów robi takie wymyki, że w pale się nie mieści żeby tylko wygrać.


6 kwietnia 2011, o 07:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 09:43
Posty: 101
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Dzisiaj wysłałem oficjalnego maila do Sławka Latały ( z tego co wiem to byłem 4 osobą, która to zrobiła) z opisem oszustwa jakie zostało dokonane na moich oczach. Z informacji od Sławka - sprawa jest potraktowana jako oficjalna, gdyż podpisały się konkretne osoby pod konkretnymi oskarżeniami.

Z tego co Sławek mi powiedział - dochodziły do Niego sygnały o "sztuczkach" lecz z uwagi na brak oficjalnych zgłoszeń - nikt nie mógł się tą sprawą oficjalnie zająć. Jest szansa, że teraz będzie odwrotnie ...


6 kwietnia 2011, o 16:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: O wyższości LB nad innymi
Coś nie widać członka "LB Fan Club" - nic nie pisze jak o jego "guru" mowa? - ciekawostka :lol:

Pozdr
A


6 kwietnia 2011, o 18:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL