Teraz jest 28 marca 2024, o 14:40


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Życzenia Świąteczno-Noworoczne 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Koleżanki i Koledzy

Miesiąc grudzień w naszej tradycji to okres podsumowań dokonań osobistych jak również osiągnięć zawodowych.
Myślę, że ten mijający rok dla naszego Okręgu należy zaliczyć do udanych.
Chciałbym zasygnalizować tylko niektóre obszary naszego działania godne podkreślenia.

1. Mamy dobrą sytuację finansową pomimo dużych wydatków z zakupami. i tak zakupiliśmy: pierniczków - 42szt , kart - ponad 1000sztuk z pudełkami,płócien na stoły - ponad 100 szt., 2 laptopy, maszynę do powielania, rzutnik i programy do sędziowania. Tak dobra sytuacja finansowa wynika między innymi:
- z bardzo oszczędnej gospodarki prowadzonej przez Zarząd
- z docierania do naszych wspaniałych sponsorów takich jak: Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta , Zapolex , KONTBUD, Makrum, Hotelu Brda i wielu innych
- z Waszej i Waszych rodzin ofiarności przekazywania 1% z odpisu od podatku - za co Wam serdecznie DZIĘKUJĘ.
2. W dalszym ciągu kontynuowaliśmy szkolenie młodzieży. Bardzo ofiarna praca przez cały rok Roberta Rychlickiego, Romka Wachowiaka, Bartka Kamelskiego,Zbyszka Mikołajczaka oraz w pierwszym półroczu Jarka Żurawskiego zaowocowała tym, że w rozgrywkach ligowych potyka się wielu młodych brydżystów.
Praca z młodzieżą została zauważona przez władze naszego Związku, które zleciły naszemu Okręgowi organizację eliminacji do OOM i MMM(w rozgrywkach uczestniczyło ponad 100 zawodników z trzech ościennych województw).
3. W dalszym ciągu pracowaliśmy nad podniesieniem poziomu sędziowania poprzez wdrażanie coraz większej liczby sędziów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu (pierniczków) oraz oprogramowania. Mam pełną świadomość, że poprawa poziomu sędziowania to bardzo czasochłonny proces i jeszcze przed naszymi kolegami bardzo dużo pracy.Z przyjemnością stwierdzam , że koledzy sędziowie sukcesywnie podnoszą swoje umiejętności i myślę, że "słabsze" dni w ich pracy
będą występowały coraz rzadziej.
4 .Kontynuowaliśmy poprawę w zakresie podnoszenia poziomu rozgrywek ligowych w naszym Okręgu. Myślę, że doprowadzenie do tego, że obie ligi grają na powielanych kartach, pierniczkach, z butlerem i transmisją przez  internet dają dużą satysfakcję uczestnikom jak i organizatorom.
5. Myślę, że możemy mieć dużą satysfakcję, iż jesteśmy Okręgiem, w którym jest przyrost członków - co prawda tylko o 16%, ale przy średnich 10% spadkach w innych okręgach jest to spore osiągnięcie.
6. Sądzę, że systematyczna i wyważona praca Adama Wujkowa w prowadzeniu forum internetowego, szczególnie w zakresie dyskusji nad problemami brydżowymi będzie owocowała podnoszeniem poziomu sportowego w naszym Okręgu w następnych latach. Myślę także, że forum jest duża wartością w zakresie pokazywania problemów i spraw które nurtują nasze środowisko.


Koleżanki i Koledzy.
Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas refleksji o dokonaniach mijającego roku, to czas wybaczania i pojednania.
Przyjmijcie więc życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt dla Was i Waszych Rodzin. Niech rok 2011 będzie rokiem spełnienia Waszych zamierzeń,osiągania sukcesów sportowych i niech przyniesie dużo satysfakcji z realizacji Waszych planów.

Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


22 grudnia 2010, o 08:34
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Pozwolę sobie również na kilka słów refleksji świątecznych.
Kolejny rok mija w szybkim tempie,wiele w naszym światku brydżowym się zmienia .
Nasi członkowie sięgają po najwyższe funkcje w mieście i województwie.
To zaczyna nas wszystkich,mam nadzieję,mobilizować.
Coraz głośniej słychać ,że należy eliminować złe przyzwyczajenia i nawyki.
czas powiedzieć alkoholowi i nikotynie STOP.
Niech nazwa brydż sportowy ponownie nabierze nobilitującego charakteru.
Wielu wspaniałych ludzi odsunęło się od naszej dyscypliny właśnie z powodu przymykania oczu na złe zachowanie niektórych.
Brydż trenerem umysłu i charakteru
Takie słowa znaczą dużo i mam nadzieję ,że zamienią się w czyn.
Tego i wielu wspaniałych chwil przy brydżowym stoliku
Życzę wszystkim którym dobro naszej dyscypliny sportowej leży na sercu.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


22 grudnia 2010, o 20:10
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Michał napisał(a):
Kolejny rok mija w szybkim tempie,wiele w naszym światku brydżowym się zmienia .
Nasi członkowie sięgają po najwyższe funkcje w mieście i województwie.


Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem...
Brydż trenerem umysłu.... teraz dopiero sobie uświadomiłem, ile mi jeszcze brakuje... :(
(w końcu Rafał to mój, o rok starszy, kolega ze szkoły ;) :lol: )
Chcę grać i grać i grać ..... duuuuuuuuuuuuuużo grania przede mną :(

pozdr.
Tomek

_________________
Pozdr.
T.


22 grudnia 2010, o 22:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Trochę nasze Forum szwankowało przez święta - widocznie też miało święta, a przedtem nie wypadało mi składać życzeń, bo sam świętowałem urodzino-imieniny.
Jako czuwający nad tym Forum, przyłączam się do poprzedników, życząc jednocześnie sobie i wszystkim uczestnikom spokojnych i rzetelnych dyskursów - o sukcesach przy zielonym stoliku nie zapominając.

Do zobaczenia zatem na turniejach w różnych częściach Polski.

Adam


27 grudnia 2010, o 09:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL