Teraz jest 28 marca 2024, o 11:23


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 IV Turniej Przyjaciół Brydża 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
@ADACH
Myślę Adamie, że miałbyś za to "rozdanie" coś koło maxa.
Miałbyś... gdyby ta dyskusja dotyczyła wyimagowanej przez Ciebie tezy. Niestety, zarzuty dotyczące organizacji są innej natury niż sugerujesz swą odpowiedzią. Może przeczytaj jeszcze raz posty w tym wątku, a wierzę, że zauważysz gdzie zbłądziłeś...
Pozdr.
Tomek

_________________
Pozdr.
T.


22 kwietnia 2010, o 18:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
Króciutko smrodkowi

Smrodzik
Re: KKKN
Cóż za zawiść , Panowie !
Michałowski z Dolny prosili o Kasę , to ją dostali
Wy nie prosiliście , to najwyżej możecie dostać kopa w D
Prezes miał sam wam przynieść ????

3 grudnia 2008, o 11:15


Chyba nie uważasz, że sformułowanie o kopie w D jest miłe i przyjemne dla tych którym odpisujesz
Pozdrawiam
A


23 kwietnia 2010, o 15:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
El Tomku :D

Przeczytaj uważnie nagłówek wątku " IV Turniej Przyjaciół Brydż" - czy moja wypowiedź nie nawiązuje do tytułu? ;)

Z czym się niezgadzasz?

Czyżby tylko Twoje posty były jednie słuszne i na temat?

Pozdrawiam
Adam Błachnio


23 kwietnia 2010, o 16:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
Adamie (Adachu)

Po "pierwsze primo":
Nagłówek wątku sam napisałem tworząc pierwszy post.
Łudzę się, że nie podejrzewasz mnie, że nie wiem co autor miał na myśli...

Po "drugie primo":
Twoja wypowiedź nawiązuje do tytułu (ale tylko do niego), nawet wierzę w 100% w jej szczerość i prawdziwość.

Po "trzecie primo":
Nie uważam, że tylko moje posty były jedynymi słusznymi. Jeszcze Andrzej pisał :lol:

A poważnie: otwierając wątek i w jego kolejnych postach, chyba jednoznacznie pytałem dlaczego ten ze wszech miar potrzebny i zapewne bardzo udany turniej odbył się w warunkach konspiracji.

Piszesz:
adach napisał(a):
Czy ktoś z niezadowolonych nieobecnych chociażby telefonował do Wiesia w sprawie uczestnictwa turnieju? Myślę, że nie - a wszyscy ci którzy zapytali czy mogą zagrać - zagrali


Powtarzam po raz kolejny: nie tylko ja nie miałem fioletowego pojęcia o jego istnieniu. Stąd kolejne (być może nieco satyryczne czy wręcz ironiczne - w ferworze polemiki) domysły i pytania. I tyle na ten temat.

Do dzisiaj nikt na to proste pytanie nie udzielił równie prostej odpowiedzi :( :o
Czy mam rozumieć, że z założeń organizacja tej imprezy była jednak ściśle stzeżoną tajemnicą???
(Żeby nie spytać ponownie: dla wybrańców? dla równiejszych?)

Wolałbym przeczytać, że w natłoku prac nad tym projektem, ktoś nie dopatrzył, ktoś inny zapomniał, a komuś jeszcze padł komp w trakcie pisania informacji na forum.

Pozdrawiam
Tomek.

_________________
Pozdr.
T.


23 kwietnia 2010, o 23:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 30 marca 2010, o 12:50
Posty: 3
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
I'm sorry.
Chyba przjąłem się rolą i niepotrzebnie poczułem się wywołany przez pana Adama do tablicy. Wszystko sie wyjaśniło, pan Adam napisał:

"Króciutko smrodkowi

Smrodzik
Re: KKKN
Cóż za zawiść , Panowie !
Michałowski z Dolny prosili o Kasę , to ją dostali
Wy nie prosiliście , to najwyżej możecie dostać kopa w D
Prezes miał sam wam przynieść ????

3 grudnia 2008, o 11:15

Chyba nie uważasz, że sformułowanie o kopie w D jest miłe i przyjemne dla tych którym odpisujesz"


Już spieszę z wytłumaczeniem się.
W roku 2008 tworzyłem pod pseudonimem "smrodzikpozostał"' potem jak nastał wymóg rejestrowania sie na forum, pamięć mnie zawiodła. Miejcie wzgląd i baczenie na wiek. Ze "smrodzika-" powstał "smrodek-", jednak zawsze "-pozostał".
Oświadzczam, że nigdy nie tworzyłem pod pseudonimem "smrodek" lub "smrodzik".
Wiem, że trochę nasmrodzilismy tymi pseudonimami, więc nie dziwota, że pan Adam też się zgubił....
Pozdrawiam.


26 kwietnia 2010, o 11:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
Cześć!

Widzę, że utworzył sie nowy "Smrodzikowy" wątek :lol:
Kolego "Smrod.." już nie wiem jak dalej ;) nie łatwiej się podpisać własnym nazwiskiem? Chyba, że się wstydzisz -czyżby brzmiało gorzej niż "Smrod.." - podobno można zmienić :roll:

Pozdrawiam
jakiś Adam


26 kwietnia 2010, o 20:20
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 23 sierpnia 2009, o 17:01
Posty: 28
Post Re: IV Turniej Przyjaciół Brydża
Witam
Po pierwsze gratuluję Zarządowi a przede wszystkim Wiesiowi za pomysł i organizację.
Po drugie formuła jest prawidłowa, jeżeli się komuś nie podoba niech pisze na forum. Gorzej gdyby marudził na przesympatycznej imprezie, że pierogi za leniwe, banany krzywe, a galaretka się trzęsie.
Pozdrawiam
Mariusz


27 kwietnia 2010, o 12:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL