Teraz jest 28 marca 2024, o 10:42


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pozegnanie z turniejami wtorkowymi 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 10 stycznia 2010, o 18:50
Posty: 18
Post Pozegnanie z turniejami wtorkowymi
Z dniem wczorajszym na posiedzeniu Zarządu KPZBS złożyłem rezygnację z prowadzenia i organizowania Turniejów Regionalnych cotygodniowych rozgrywanych w każdy wtorek miesiąca z dniem 31.03.. Uważam, że w chwili obecnej potrzebna jest nowa formuła tych turniejów i nowa osoba z nowymi pomysłami, która przede wszystkim będzie miała na celu ich uatrakcyjnienie i szeroką popularyzację.
Ze zwej strony chcę podziekować wszystkim uczestnikom wtorkowych turniejów za aktywny udział, koleżeńską i partnerską atmosferę. Dla mnie jest to niezapomnianych pięć lat wspólnej zabawy...bo chyba tak powinniśmy zawsze te turnieje traktować.
Chciałbym wszystkich uspokoić, że turnieje wtorkowe będą kontynuowane pod patronatem Uczniowskiego Klubu Brydża Sportowego i Bydgoskiego Klubu Brydżowego od 6 kwietnia w nowym miejscu PAB PESTKA UL. PESTALOZZIEGO 8A
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali przez tych klika lat i serdecznie zapraszam na uroczyste otwarcie w dniu 6 kwietnia
Jarek Żurawski


18 marca 2010, o 09:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Pozegnanie z turniejami wtorkowymi
Jarku, szkoda, że nie chcesz dalej prowadzić turniejów wtorkowych, ale oczywiście, wszystko się kiedyś kończy. Trochę dziwi mnie jednak stwierdzenie, że turnieje będą prowadzone pod patronatem UKB i BKB. Czy aby na pewno są to instytucje, które powinny zajmować się tego typu sprawami? Zapewne jestem w błędzie, ale wydaje mi się, iż podobno, najważniejszy turniej cykliczny w regionie, powinien, mimo wszystko, być w kręgu zainteresowań Zarządu tegoż Okręgu. Ale, zapewne nie dostrzegam głębi idei, wedle której ww. organizacje powinny nadzorować turnieje "wtorkowe", a nie zajmować się sprawami, dla których zostały powołane.
Kończąc malkontenctwa, choć raz pochwalę Cię za całokształt wkładanej prze Ciebie pracy na rzecz brydża w Regionie. Jarku, gdyby było takich Was więcej, moich zgorzkniałych postów byłoby znacznie mniej.
Pozdrawiam. ML.


20 marca 2010, o 01:43
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post 3 liga
z regulaminu baraży

ASTOR TELBUD - PASTEL

Bijemy rekord ?? :lol:

"mecz 4 x 16 rozdań
8½ minuty na rozdanie – minimum 10 minut
przerwy miedzy rozdaniami na porównanie wyników"

64 rozdania po 8.minuty =544 min
63 przerwy pomiędzy rozdaniami 630min
razem 1154 minut :lol:

trza mieć kondycję na taki baraż


21 marca 2010, o 12:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL