Teraz jest 19 marca 2024, o 06:37


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Turniej Otwarcia 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
Ze zdawałoby się sensownego pytania Mariusza, zrobiła się gównoburza.
Mariusz, wg mnie słusznie, zauważył, że turnieje dobroczynne (pomijając memoriałową tradycję) powinny być turniejami otwartymi, a nie ograniczonymi do tych, którzy przeszli kwalifikacje. Tylko i aż tyle.
Spotkało się to (Mariusz dyplomatycznie, nie eskalując, określił to "odrobinę pretensjonalnym tonem") z nieuzasadnioną agresją Krzysztofa: "sami sobie organizujcie" "Wasz turniej", dalej próbuje dyskredytować interlokutorów wpisem o czytaniu ze zrozumieniem. W swym miłosierdziu, w zanadrzu pozostawił sobie miażdżący argument o stylistyce i ortografii piszących, którego nie omieszkał użyć w przeszłości.

Napisałem "Szef (cokolwiek to znaczy) WG". Wynikało to z mojego zdziwienia. Na ogół na czele wydziałów związków sportowych (i nie tylko) stoją Przewodniczący. Do tej kadencji w KPZBS też tak było. Ale już chyba zaczynam rozumieć... szef wszystkich szefów.

Masz rację Krzysztof, czytanie ze zrozumieniem to niełatwy, złożony proces.
Przywołujesz pkt I.6 Regulaminu GP KPZBS. Może trzeba by było też przeczytać/zrozumieć pkt I.1 tegoż Regulaminu, o Statucie PZBS i wynikających z niego prawach i obowiązkach (w zakresie organizacji i prowadzenia zawodów sportowych) nie wspominając.
Próbujesz trywializować i sprowadzić „organizację" do ustawiania stolików i noszenia kaset. Ani Mariusz, ani ja o takiej organizacji nawet jednej literki nie napisaliśmy, ale jak sam zauważyłeś... to złożony i wieloletni proces.

_________________
Pozdr.
T.


7 stycznia 2023, o 12:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Turniej Otwarcia
Zacytowałem "Szef (cokolwiek to znaczy)..." bo mam takie samo podejście do tytułu, którego nie wymyśliłem, ani o który nie zabiegałem, z którego gotowość i chęć rezygnacji na ostatnim posiedzeniu Zarządu zgłosiłem. W szczególności dotyczy to sytuacji, w której przypisana mi rola zostanie zinterpretowana jako szeroko rozumiane organizowanie turniejów związkowych (o ile to właściwe określenie).

Zarzut jakobym przez "organizację" rozumiał ustawianie stolików i noszenie kaset mógł wysnuć jedynie ktoś, kto nie był na żadnym organizowanym przeze mnie turnieju (przykładowa lista i link do zdjęć we wcześniejszym wpisie).

Odnośnie WOŚP (chociaż chyba już nie o tym jest ten wątek) dodam jeszcze, że tworząc na stronie KPZBS kalendarz 2023 wpisałem z datą 29.01 tak jak w kalendarzu PZBS "31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Jednak po konsultacjach z zawodnikami podczas turniejów w dniu 17.12.2023, w których nie uczestniczyłem, ustalono na ten dzień Finał GP KPZBS.

_________________
Krzysztof Dzierżak


7 stycznia 2023, o 16:20
Zobacz profil
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
Ostatni akapit wystarczyłby jako wpis na sugestię Mariusza i pewnie wątek umarłby śmiercią naturalną. Ale nie na pewno. :lol:

_________________
Pozdr.
T.


7 stycznia 2023, o 17:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
mietek napisał(a):
Mili państwo
Nie ma znaczenia gdzie i kiedy odbywa się MEMORIAŁ Marka Kochowicza. Dzięki pracy tego Pana nasz Okręg istnieje w dzisiejszej formie i dla mnie osobiście Marek jest wzorem człowieka, społecznika itp, nie spotkałem w życiu innej osoby o podobnych cechach.
M

wuj1976 napisał(a):
Memoriał Marka Kochowicza - nic do dodania poza tym co (przez "Mietka") napisane.

Dlatego ranga tego memoriału (porównując przyznane pkl’e w ostatnich latach) rośnie.

_________________
Pozdr.
T.


8 stycznia 2023, o 10:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Turniej Otwarcia
Dawno nie widziany kolega Eltomek, który nie gra w brydża sportowego od kilku lat, nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zorganizował jakieś zawody sportowe (nie ma zakazu pomagania Zarządowi KPZBS), znowu miesza w naszych strukturach i uprzykrza życie tym, którzy się starają aby nasz KPZBS funkcjonował.

Eltomku uwierz, że praca którą wykonuje Krzysiek organizując klika naprawdę fajnych turniejów w naszym okręgu jest wielka, a że mieszka w Toruniu więc tam ma w sposób naturalny większe możliwości.

Bądźmy wdzięczni Krzysztofowi i kilku innym osobom, że chce się jeszcze pracować dla naszego Związku, doceniajmy sukcesy i pomagajmy w sposób konstruktywny.

Pozdr
AB


8 stycznia 2023, o 12:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
Też mógłbym rozpocząć: coś napisałem no i w końcu jest Adach

Niezupełnie tak Adamie. W wątku zaistniałem, co napisałem wcześniej, wyłącznie z powodu IMO alergicznej reakcji Krzysztofa na słuszny postulat Mariusza.
Zawsze mieszam… to też ciekawe. Przypomnę, w poprzedniej kadencji sam pisałeś o odmienionym Eltomku, a Mietek , bodajże, o nadchodzącym końcu świata z tego powodu. W prywatnych dyskusjach pytano mnie (z przymróżeniem oka), czy jestem etatowym, czy społecznym Rzecznikiem Zarządu.
Może z boku, bez koleżeńskich uwikłań, łatwiej o obiektywizm?

PS. wszyscy zwykle piszą, że konstruktywna krytyka - TAK, krytykanctwo - NIE.
Popieram, ale w tym przypadku nie było nawet krytyki, niby niewinne pytanie potem zdziwienie.
Reakcja? Twoja Adamie wieńczy dzieło. Jak to wielokroć bywało: „a u was biją mu…” - wróć!
„Zrób lepiej!”

_________________
Pozdr.
T.


8 stycznia 2023, o 14:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL