Teraz jest 19 marca 2024, o 15:03


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Turniej Otwarcia 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Turniej Otwarcia
Zapraszam na organizowane (bynajmniej nie przez Zarząd i Wydział Gier) w Toruniu i Krobi... mistrzostwa klatki schodowej.
Przykłady z roku ubiegłego:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/GP/M ... w2022.html
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/GP/M ... 10mkk.html
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2022/Krob ... 10Kat.html
https://www.facebook.com/media/set?vani ... 2755792461

_________________
Krzysztof Dzierżak


5 stycznia 2023, o 12:29
Zobacz profil
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
Dziękuję.
Pas.

_________________
Pozdr.
T.


6 stycznia 2023, o 00:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Turniej Otwarcia
[quote="wuj1976"]Zapraszam na organizowane (bynajmniej nie przez Zarząd i Wydział Gier) w Toruniu i Krobi... mistrzostwa klatki schodowej.

Czy mamy przez to zrozumieć że zarząd działa słabo??
Chyba trzeba porozmawiać.
Brawo dla Marka Nicewicza dla Mirka Jackiewicza za Krobię.Mam nadzieję że zapału im nie zabraknie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 stycznia 2023, o 09:57
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Turniej Otwarcia
Czytanie ze zrozumieniem jest złożonym procesem fizjologiczno-psychologiczno-intelektualnym, na który składają się elementy spostrzeżeniowe, pamięciowe, myślowe, wyobrażeniowe oraz emocjonalne. Jest to proces rozwojowy, wieloetapowy, trwający od najwcześniejszych lat dzieciństwa aż do wieku dojrzałego.

_________________
Krzysztof Dzierżak


6 stycznia 2023, o 10:11
Zobacz profil
użytkownik

Dołączył(a): 13 grudnia 2009, o 12:49
Posty: 71
Post Re: Turniej Otwarcia
Dziękuję.
Kontra.

PS Nie mam pojęcia o co chodzi w tym wątku, ale skoro wszyscy licytują - kontra się należy. :D

A poważnie: Krzysztof włącza się w organizację Krobi nie mniej niż Mirek i Marek. Do tego powołał do życia nowy turniej w Toruniu we czwartki. Pomijanie jego zaangażowania (niezależnie od obecnej miłej pogawędki, o czymkolwiek jest) to duży nietakt.

Robert


6 stycznia 2023, o 10:46
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Turniej Otwarcia
Przecież Krzysztof sam się odciął pisząc że
[quote="wuj1976"]Zapraszam na organizowane (bynajmniej nie przez Zarząd i Wydział Gier) w Toruniu i Krobi... mistrzostwa klatki schodowej.
Ale być może mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.))))
Jednak wątek ten powstał aby wyjaśnić dlaczego odchodzimy od tradycji zbiórki na WOŚP w zwyczajowym turnieju otwarcia sezonu.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 stycznia 2023, o 10:57
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Turniej Otwarcia
de Visee napisał(a):
Dziękuję.
Kontra.

PS Nie mam pojęcia o co chodzi w tym wątku, ale skoro wszyscy licytują - kontra się należy. :D

A poważnie: Krzysztof włącza się w organizację Krobi nie mniej niż Mirek i Marek. Do tego powołał do życia nowy turniej w Toruniu we czwartki. Pomijanie jego zaangażowania (niezależnie od obecnej miłej pogawędki, o czymkolwiek jest) to duży nietakt.

Robert

I chwała mu za to, ale mam nieodparte wrażenie, że postanowił działać prężnie wyłącznie na swoim podwórku, a do tego nie trzeba być Szefem Wydziału Gier.
Nie wiem co go powstrzymało w poprzednim wpisie od stwierdzenia: „Tyfusy, organizujcie sobie sami turnieje w Bydgoszczy”, bo tak wybrzmiała odpowiedź na, w gruncie rzeczy, sensowny post Mariusza o łączeniu otwartego turnieju z WOŚP.

_________________
Pozdr.
T.


6 stycznia 2023, o 12:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Turniej Otwarcia
Patrząc na kalendarz naszych rozgrywek robi mi się smutno ze tak mało imprez jest organizowanych. Postaram się jak zdrowie pozwoli abym kontynuował POLOPEN.Postaram się również zorganizować wypad nad jezioro w ramach jakiegoś weekendu brydżowego.
Mam nadzieję że pozostali organizatorzy też zdeklarują swoje imprezy do kalendarza KPZBS.
Co do jutrzejszego turnieju otwarcia im Marka Kochowicza uwazam że powinna być zachowana tradycja wspierania szczytnych idei WOŚP.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


6 stycznia 2023, o 14:34
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 maja 2021, o 16:44
Posty: 62
Post Re: Turniej Otwarcia
Jako "Szef (cokolwiek to znaczy) Wydziału Gier" zająłem się przede wszystkim taką organizacją III Ligi, żeby grali w niej nasi najlepsi poza ligami centralnymi zawodnicy i Ligi Okręgowej, by była jak najliczniejsza.

Nie wyobrażam sobie natomiast, żebyśmy do punktu I.6. regulaminu Grand Prix KPZBS:
"Organizatorami turniejów GP KPZBS są kluby sportowe, sekcje brydża lub inne instytucje w poszczególnych ośrodkach brydżowych województwa."
mieli dopisać:
"..., a w Bydgoszczy Zarząd KPZBS".

_________________
Krzysztof Dzierżak


6 stycznia 2023, o 14:55
Zobacz profil
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Turniej Otwarcia
Wybaczcie, ale ja nie pojmuję o co tutaj chodzi? Zapewne chodzi o to, że kogoś lubimy bardziej lub mniej. Tylko czy to ma znaczenie??? Życie jest tak krótkie aby chyba nie toczyć bzdurnych sporów. Doceniajmy tych co robią coś dla brydża i nie powodujmy aby ich zniechęcić.
Już nas tak mało zostało i będzie ubywać. Warto toczyć dziwne spory?
Zapraszamy na Nocny 27 stycznia. Jak zawsze, atmosfera jest luźna, choć oczywiście są granice przepisów prawa brydżowego.
Michał Włoszek


6 stycznia 2023, o 23:39
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL