Teraz jest 28 marca 2024, o 13:14


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Finł Wojewódzki MPPO 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Finł Wojewódzki MPPO
Witam,

z informacji zdobytych u źródła wynika , że 22 marca w Krakowie odbywa się turniej z cyklu GP Polski Par ( na zakończenie kongresu 20-22 marca).

Prośba do Zarządu aby Finał Wojewódzki rozegrać w innym możliwym terminie.
Pozdrawiam
Jarosław Michałowski


7 lutego 2020, o 21:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
Tymczasem JednolityKalendarzSportowyPZBS bukuje termin 21-22 marca na Finały Wojewódzkie MPPO.
W tymże samym kalendarzu kongres w Krakowie jest wpisany na następny weekend tj. 27-29 marca.

Fakt, że w kalendarzu MZBS stoi kongres w terminie 20-22.
Gdzieś się komuś coś rozjechało.

_________________
Pozdr.
T.


8 lutego 2020, o 09:20
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
Dzień Dobry
Mam informację z pierwszej ręki, że termin Krakowskiej Wiosny zostanie prawdopodobnie przesunięty o tydzień wcześniej, czyli rzeczywiście kolidowałby z eliminacjami wojewódzkimi. Jednak, zwrócił się do mnie i wszystkich innych prezesów wojewódzkich związków, prezes Małopolskiego ZBS z informacją, że pomyłkowo hotel, w którym odbyć ma się kongres, zarezerwował w jednym terminie dwie imprezy, przy czym ta druga zdecydowanie bardziej opłacalna dla hotelu. Stąd jego prośba o zmianę terminu eliminacji na tydzień później. A że chłop jest bardzo sympatyczny ;) , to nikt nie chce mu robić "pod górkę" i to "taka sytuacja". Decyzji ostatecznej jeszcze nie ma, ale na pewno jest już zgoda większości WZBS-ów. Co zrobi "góra", tego niestety nie wiedzą nawet najstarsi górale. Pozdrawiam
Justyna


8 lutego 2020, o 11:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... WiosnaBrydżowa?p=542369#post542369

_________________
Pozdr.
T.


8 lutego 2020, o 13:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
Dla nielagujących się na FB. Jest oficjalne stanowisko organizatora KWB:
Cytuj:
Szanowni Państwo, Drodzy Forumowicze,

ktoś uprzejmie poinformował mnie, że temat pojawił się na forum, stąd szybko - jako sprawca zamieszania - zabieram głos.

1. O problemie dowiedzieliśmy się absolutnie przypadkowo. W pierwszym odruchu wiadomym było, że albo znajdziemy inne miejsce, co w perspektywie 1,5 miesiąca stanowi w Krakowie zadanie co najmniej karkołomne, albo impreza się nie odbędzie. Na marginesie pozostawiam kwestię kosztów, które w takim przypadku sięgałyby około 2,5-3-krotności warunków, które mamy wynegocjowane w Galaxy.

2. W trakcie 2-dniowej akcji udało się uzyskać albo mailową akceptację, albo telefoniczne zapewnienie od Prezesów WZBS-ów, że ten termin i to działanie jest do przyjęcia. W niektórych przypadkach wiązało się to naprawdę ze sporą ilością dobrej woli i podjęciem czasem karkołomnych działań, by to było możliwe. Z tego miejsca serdecznie dziękuję raz jeszcze (poza podziękowaniem mailowym) pozostałym piętnastu włodarzom wojewódzkich ZBS-ów, którzy zachowali się w mojej ocenie wspaniałomyślnie. Nie wykluczam, że jest to może jedyna tego typu sytuacja, która tak zintegrowała oddolnie nasze środowisko i chciałbym bardzo to docenić.

3. Dla nas ta sytuacja nadal nie jest komfortowa, z kilku względów. W niektórych przypadkach, gdy szczególnie trudne było przełożenie lokalnych imprez tak, by "zwolnić" termin kalendarzowy, zadeklarowaliśmy pokrycie związanych z tym kosztów. Oczywiście każda zmiana terminu niesie za sobą groźbę tego, że odbije się na frekwencji. Tu jednak mam niemal pewność, że gdybyśmy rozegrali imprezę w nowym miejscu, niesprawdzonym - mogłoby być gorzej, tak frekwencyjnie, jak i organizacyjnie. Zmiana terminu to dla nas również koszty, bo już część działań związana była z datą 27-29 marca. No i tydzień mniej czasu na załatwienie pewnych spraw. Choć ten "tydzień mniej" to może i najmniejszy kłopot.

4. Wydaje mi się, że przedmiotem moich działań (i takie były jednoznacznie intencje) i ustaleń z prezesami było, że w tym terminie nie odbędą się finały wojewódzkie el. do MPP. A jeśli się odbędą, na pewno nie będzie to termin niedzielnego GPPP. Mam nadzieję, że nikt się nie pomylił, ale sam również zadałem sobie trud, by zweryfikować kalendarze WZBS-ów, ze szczególnym uwzględnienie tych z południowego i centralnego pasa kraju.

Na koniec napiszę tylko jedno: naprawdę nie było łatwo zmierzyć się z tym problemem. Problemem, którego w żadnym razie nie wygenerowaliśmy, nie mieliśmy nawet prawa się spodziewać. Nie powiem nieprawdy, gdy napiszę, że dawałem mało wiary w powodzenie całego przedsięwzięcia. Ale nie darowałbym sobie, gdybym nie podjął próby. I choć rozumiem tych, którzy są zawiedzeni, rozczarowani takim obrotem spraw, mam nadzieję, że oni również zrozumieją, że ani nikt nie chciał im krzywdy robić, przenosząc imprezę na tydzień wcześniej, ani tym bardziej, że było to działanie związane z czyimś widzimisię. Wydaje mi się, że z tego tytułu należy się duży szacunek dla całego środowiska, reprezentowanego przez Prezesów WZBS-ów, którzy - raz jeszcze to podkreślę - zachowali się po prostu niesamowicie.

Pozdrawiam i zapraszam do Krakowa. Niebawem ogłosimy szczegóły, mając nadzieję, że ci, którzy przyjadą do Krakowa, mimo zmiany terminu, nie pożałują swojej decyzji.

Marcin Kuflowski

_________________
Pozdr.
T.


9 lutego 2020, o 08:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
Szybko się zadziało.
Cytuj:
W związku z prośbą wyrażoną przez prezesa Małopolskiego Związku Brydża Sportowego Marcina Kuflowskiego skierowaną do prezesów związków wojewódzkich o zmianę terminu Krakowskiej Wiosny Brydżowej i pozytywnym odzewem w kalendarzu PZBS 2020 nastąpią zmiany:

20-22 marca Krakowska Wiosna Brydżowa
21 marca GPPT
22 marca GPPP
28-29 marca Finały Wojewódzkie MP Open

_________________
Pozdr.
T.


10 lutego 2020, o 17:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 23:57
Posty: 70
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
a tymczasem na Pomorzu: https://bridge.gda.pl/uchwala-pwzbs-w-z ... onawirusa/

_________________
Darek Góralski


10 marca 2020, o 22:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Finł Wojewódzki MPPO
... jest też główny winowajca


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Pozdr.
T.


11 marca 2020, o 12:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL