Teraz jest 28 marca 2024, o 18:49


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Łuczniczka 2019 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 23:57
Posty: 70
Post Łuczniczka 2019
Dlaczego nie ma jeszcze żadnej informacji nt. Meetingu "Łuczniczka" ?
Na stronie PZBS również link jest nadal nieaktywny. Czy to jest marketing na miarę XXI w. ?

_________________
Darek Góralski


30 czerwca 2019, o 13:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Komisja rewizyjna podjęła interwencję w tej sprawie.
Mamy nadzieję na szybkie naprawienie tej sytuacji która wynikła z przyczyn obiektywnych.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich brydżystów naszego okręgu o powiadomienie znajomych z innych okręgów o "56 Łuczniczce"
Do zobaczenie na turniejach w dniach 19-21.07.2019 w Hali Artego oraz powodzenia w grze.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


3 lipca 2019, o 19:34
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Informuję zainteresowane osoby bardzo atrakcyjną ofertą Hotelu BRDA przyjaznego brydżystom. Oferta na czas meetingu ŁUCZNICZKA czyli 19-21.07.2019 dla przyjezdnych gości kształtuje się następująco:
Pokój jednoosobowy 140,00 pln brutto (ze śniadaniem)
Pokój dwuosobowy 160,00 pln (ze śniadaniami)
Oczywiście stawki obowiązują tylko rezerwujących na hasło: „brydz”.
Proszę o przekazanie zaprzyjaźnionym kolegom którzy wybierają się do Bydgoszczy o tej korzystnej ofercie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


4 lipca 2019, o 14:13
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 5 grudnia 2008, o 09:43
Posty: 101
Post Re: Łuczniczka 2019
Rzadko ostatnio piszę, ale - jak dla mnie - sytuacja jest kuriozalna.

Mamy w okręgu za 2 tygodnie najważniejszą i jedyną imprezę rangi Grand Prix a nie ma GDZIEKOLWIEK jeszcze żadnej informacji o harmonogramie???

Na stronie PZBS-u są już linki do imprez w listopadzie (sic!) a my nawet na stronie KPZBS-u nie możemy się dorobić podstawowych informacji o tym wydarzeniu.(nie traktuję poważnie wyjaśnienia "z przyczyn obiektywnych - to tłumaczenie polityków, którzy nie mają pojęcia co powiedzieć".

To jest jakiś żart towarzyski, dzięki któremu odechciało mi się uczestniczyć w tej imprezie.

Żółta kartka dla organizatorów.


5 lipca 2019, o 08:32
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Radziecki napisał(a):
To jest jakiś żart towarzyski, dzięki któremu odechciało mi się uczestniczyć w tej imprezie.

Żółta kartka dla organizatorów.

Nie przesadzaj. Po żółtej jest „na razie grać”.

Nareszcie jest porządny Regulamin. Krótki i jednoznaczny. W zasadzie jednopunktowy:
„Interpretacja niniejszego Regulaminu należy do ...”
- można?
- można!

_________________
Pozdr.
T.


6 lipca 2019, o 08:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 18 marca 2009, o 23:57
Posty: 70
Post Re: Łuczniczka 2019
Z ciekawości kliknąłem na www. hotelu Brda otóż w powyższym terminie oferuje on pokoje za 126 zł od osoby tylko bez podawania hasła "brydż" ale to już wiedziałem od ...wielu lat :)

_________________
Darek Góralski


7 lipca 2019, o 12:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
sarad napisał(a):
Z ciekawości kliknąłem na www. hotelu Brda otóż w powyższym terminie oferuje on pokoje za 126 zł od osoby tylko bez podawania hasła "brydż" ale to już wiedziałem od ...wielu lat :)

Potwierdzam w tym terminie były 3 pokoje przed remontem bez śniadania. Mam jednak wrażenie że one nie są wystarczające dla elity intelektualnej jakimi są nasi brydżyści)))) Zakładam również że mogę się mylić.
Dla wyjaśnienia informuję że ułatwienia hotelowe to jest tylko propozycja organizatorów. Myślę że można zakwaterować się również u przyjaciół i znajomych. Sam osobiście mam pełną chatę znajomych w terminie Łuczniczki.
Jednak co by nie mówić 80 zł zł. ze śniadaniem w pokoju 2 osobowym w hotelu *** to oferta przyzwoita.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


8 lipca 2019, o 21:19
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Dobre wieści dla uczestników Mitingu Łuczniczka.
1.Informujemy że turnieje sobotnie w dniu 20.07.2019 zaliczane są do klasyfikacji Grand Prix KPZBS Turniej niedzielny 21.07.2019 zaliczany jest zarówno do Grand Prix Polski oraz Grand Prix KPZBS.

2.Parking w obrębie Hali ARTEGO dla uczestników Mitingu bezpłatny. W dalszych miejscach za minimalną opłatą.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


12 lipca 2019, o 10:42
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Łuczniczka 2019
Proszę o wypełnienie ankiety wszystkich którzy chcieliby aby Łuczniczka odbyła się w 2020 roku
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekDjDt1AsnT8WO-m3MDVTtYgS-3AhNmO4MLeAbzSWWWu3KtA/viewform

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


25 lipca 2019, o 21:31
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Łuczniczka 2019
Trochę naprostuję, albo jak kto woli - wtrącę swoje dwa grosze:
1. Ankieta jest wyłacznie dla uczestników kongresu.
2. Ankieta jest PZBSu, a to nie oni będą decydować o organizacji Łuczniczki, tylko Zarząd (WG?) K-PZBS.

PS. wątek (chyb zainicjowany przez Panią Prezes) na temat rangi turnieju głównego zdechł. Czego chcą lokalsi? chyba nie wie nikt.
Na pewno na jednej szali leży prestiż okręgu... (GPPP)
Jako odświętny grajek nie chciałbym nawet mieć prawa głosu w tej kwestii.
Niech decydują ci, którzy naprawdę duuużo grajo. :)

_________________
Pozdr.
T.


26 lipca 2019, o 13:06
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL