Teraz jest 28 marca 2024, o 10:17


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Co dalej ? 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 18 października 2008, o 18:49
Posty: 8
Post Re: Co dalej ?
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy
...oby ta forma grzecznościowa pozostała między Nami jak najdłużej!!! Od 10 listopada nie jestem już Przewodniczącym Wydziału Gier i członkiem Zarządu na własną prośbę, mimo, że moja rezygnacja nie została przyjęta przez członków Zarządu swoje odejście podtrzymałem
Jestem chyba jedyną osobą, która posiada pełną wiedzę w całym tym temacie, który jest poruszany na Forum i tak bardzo nurtuje Nasze środowisko, stąd moja taka, a nie inna deklaracja i odejście z Zarządu. Uważam, że powoli z tej całej sprawy zaczyna się robić „synod trupi”. Całemu ciągowi wypowiedzi brakuje sensu satysfakcji i zrozumienia. Jesteśmy stowarzyszeniem sportowym, który w oparciu o Ustawę o Sporcie i na Podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego tworzy swoje kompetencje i regulacje regulaminowe. W przygotowaniu do sezonu 2017/18 te regulacje były zachowane. Możemy tu rozstrzygać dlaczego ma miejsce taka, a nie inna sytuacja i dlaczego są takie, a nie inne decyzje i cały ten spór. Dlaczego?...dlatego, że brakuje Nam kultury prawnej i zwykłej ludzkiej zapobiegliwości. Wyznajemy zasadę ufam zobowiązaniom, ale ich nie kontroluję, a powinny one być w formie pisemnych zobowiązań, a nie ustaleń, przepraszam za słownictwo „NA GĘBE”. W tym momencie mamy kilku oczywiście winnych i pozostałych samych honorowych.
I co dalej w tej sprawie, Zarząd podejmuje działania mające przywrócić stan, w którym należy złagodzić popełnione (bez żadnej premedytacji) naruszenia regulaminowe oraz przywrócić wiarygodność, więc zwraca się z prośbą i za jego zgodą Powołuje Nowego – Starego ( przepraszam nie chodzi o Twój młody wiek Wiesiu :) ), który z całym zaangażowanie proponuje dobre, lepsze...ale niestety tylko złe w ocenie wszystkich wyjścia. Więc co dalej koleżanki i koledzy??? z kompletnym brakiem przewidywania, pchamy tą Naszą okręgową Arkę z pełną świadomością na mieliznę, z której długo się nie wyciągniemy, bo będąc bardzo wnikliwym obserwatorem, nie widzę Noego...
Mam serdeczną prośbę do wszystkich popatrzmy na tę sprawę z dystansem i wysnujmy właściwe wnioski i jeżeli będą one w końcu dojrzałe to stwórzmy na ich bazie właściwe zrozumienie problemu działanie sportowe.
A tak na koniec, mój błąd zaniechania...mimo wielu moich propozycji, a już jestem taki słomiany ogień...prośba do Zarządu o stworzenie Rady Ligi...żeby nie mieć zbyt wielu mądrych i mądrzejszy, a grono doradcze i wyważonych w opinii.
Dziękuje Wam za te wszystkie lata kiedy mogłem z Wami być w tych wszystkich nie tylko złych wydarzeniach
Jarek Żurawski


15 listopada 2017, o 13:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Co dalej ?
Zgoda buduje.....
Z wielką troską przyglądam się opinią naszego środowiska w tematach poruszanych na forum Związku oraz w kuluarach.
Mam nadzieję że to co się obecnie dzieje może nas tylko wzmocnić.
Ważne w tym wszystkim jest to że wielu ludzi postępuje godnie.
Wiesiek przyjął na siebie ciężar wyprostowania trudnej prawnie sytuacji.
Adam zrezygnował z pełnienia funkcji i przeprosił nasze środowisko za to co się stało.
Statut nasz przewidział w paragrafie 28 ust 1 i 2 co należy czynić.
Jako sekretarz Komisji Rewizyjnej informuję że skład KR został uzupełniony o Kol.Mrukowskiego.
Skład Zarządu opuściły 4 osoby więc jeszcze nie zachodzi konieczność zwoływania walnego bo tylu właśnie członków zarządu można dookoptować.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Michał Dolny

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


15 listopada 2017, o 15:58
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Co dalej ?
Szanowna kol. Justyno,
Jeżeli rzeczywiście nie wiesz, kim jestem, to chyba jesteś w zdecydowanej mniejszości na forum. Aby jednak Cię nie fatygować przedstawiam się - Michał Lewiński - nota bene, inicjały też są swoistym rodzajem podpisu, nie mówiąc już o nicku.
Co do obraźliwości mojego posta - to doprawdy, zakrawa to o żenadę. Kiedyś próbował mi coś takiego wmówić kol. Jarosław Żurawski, może to jakaś zaraza wśród członków zarządu? Wręcz pandemia. Chyba, że bierzesz przykład z kolegów Adamów, których obraża wszystko, co nie jest po ich myśli.
Co do pytania, to odpowiedział mi na nie prywatnie Eltomek. Napisałem, że możliwe, iż nastąpiło przeoczenie z mojej strony. Ciekawe jednak, iż rezygnacja poprzedniego prezesa została zamieszczona w formie listu na stronie głównej i trochę na niej wisiała, natomiast powołania nowego prezesa trzeba szukać w zakładkach. Ciekawe dlaczego. Na zakończenie, syndrom czytania ze zrozumieniem. Zapewne poczujesz się obrażona, skoro taką łatkę przypięłaś do poprzedniego postu, ale co mi tam. Żeby coś pisać o czytaniu ze zrozumieniem, to należy najpierw potrafić ze zrozumieniem czytać. Gdyby tak było, wiedziałabyś, że zwrot "jest nikim" jest równoważny dla "jest nikim we władzach związku" czyli dla pełnej jasności - NIE SPRAWUJE ŻADNEJ FUNKCJI WE WŁADZACH ZWIĄZKU.Ale cóż, skróty myślowe są dozwolone tylko niektórym forumowiczom lub też właściwie rozumiane w doniesieniu do niektórych tylko ich autorów.
Pozdrawiam, M(ichał)L(ewiński)


15 listopada 2017, o 16:21
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Co dalej ?
[quote="mike72"][Szanowna kol. Justyno,
Jeżeli rzeczywiście nie wiesz, kim jestem, to chyba jesteś w zdecydowanej mniejszości na forum. Aby jednak Cię nie fatygować przedstawiam się - Michał Lewiński - nota bene, inicjały też są swoistym rodzajem podpisu, nie mówiąc już o nicku.
Co do obraźliwości mojego posta - to doprawdy, zakrawa to o żenadę. Kiedyś próbował mi coś takiego wmówić kol. Jarosław Żurawski, może to jakaś zaraza wśród członków zarządu? Wręcz pandemia. Chyba, że bierzesz przykład z kolegów Adamów, których obraża wszystko, co nie jest po ich myśli.]

Michale
Skoro taka pandemia się sieje po kontakcie z Tobą, to może jest coś na rzeczy? Post Twój jest w odbiorze obraźliwy i taki był Twój zamiar, gdy go pisałeś, albo nie posiadasz elementarnych zdolności komunikowania się. Pozdrawiam, Justyna


15 listopada 2017, o 18:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Co dalej ?
Abstrahując od ostatnich trzech postów -
NIECH MNIE KTOŚ USZCZYPNIE!

_________________
Pozdr.
T.


15 listopada 2017, o 20:55
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 marca 2011, o 15:56
Posty: 31
Post Re: Co dalej ?
Witam serdecznie.
Nazywam się Michał Włoszek.
Pasjami lubię dyskutować, spierać się, czasami biorą u mnie górę emocje i dlatego rozumiem wszystkich dyskutantów. Powiedzmy, że też mógłbym mieć "poczucie krzywdy", zwłaszcza w stosunku do poprzedniego Prezesa, ale po co? Wszyscy wiemy, że sytuacja do jakiej doszło jest NIE DO NAPRAWIENIA i doprawdy, powinniśmy tylko uznać dobrą wolę WSZYSTKICH: i tych którzy pytają i tych którzy podejmują teraz decyzje. Dostaliśmy wszyscy srogą nauczkę i wyciągajmy z niej wnioski NA PRZYSZŁOŚĆ. Teraz pewno nikt już nie dojdzie, czy poprzedni Prezes miał taką, czy inną wiedzę i skąd ją brał. Zapewne Adama Błachnio nie posądzam o złą wolę, czy prywatę, bo uważam Go za uczciwego człowieka, pomimo Jego grzechów zarządzania naszym Związkiem. Zakończmy ten sezon w tym składzie jaki nam przyniósł los, a w następnym sezonie zróbmy spotkanie kapitanów wszystkich drużyn w Naszym okręgu aby wypracować standardy na lata. A co do Pana Wiesława Paczkowskiego, to zdejmuję przed Nim czapkę, bo po pierwsze:
zrobił dla naszego Związku WIELE,
a po drugie: podjęcie się takiego zadania powtórnie na takim etapie emocji, to już heroizm. Wiesławie - dzięki.
Michał Włoszek


16 listopada 2017, o 11:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 30 września 2011, o 11:46
Posty: 27
Post Re: Co dalej ?
Zadałem trzy proste pytania na które nie otrzymalem odpowiedzi ja i wszyscy czytający . Byly to pytania do do zarzadu . Przykro , ze nikogo z zarządu nie stać na to zeby odpowiedzieć . Z calym szacunkiem dla nowego prezeza dla ktorego mam wielki szacunek ale nie mozna tych pytan tak zostawic . Mam sie pytac w PZBS ?. Tego nie da sie zamiesc pod dywan . Dymisje ???????? Żenada a moze ucieczka przed odpowiedzialnoscia ? Bawimy się ??? To nie ja to on ..... No zart chyba . Przeraża mnie to ze wszyscy wiedza a nikt nie mowi bo sie boi . Kogo ? Nie rozumiem tego ze jak ktos gra , gral w ekstraklasie to nic nie mozna powiedziec , pytac . A kim sa te osoby ? Niech mi ktos to wyjasni bo nie ogarniam . Bo mam na imie Adam i wszystko moge ? No ludzie ogarnijcie sie ! To nie jest prywatny zwiazek.
Jesli zarzad odpowie mi na te trzy pytania to przestane drazyc .


17 listopada 2017, o 21:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Co dalej ?
Ludzie
Opamiętajcie się! Co tu jeszcze można napisać? Sprawa dla wszystkich zabierających tutaj głos powinna być tak czytelna, jak elementarz siedmiolatka. Chyba, że jest jakieś drugie dno... A coraz bardziej mi się wydaje, że jest... obym się myliła.

Pozdrawiam, Justyna


18 listopada 2017, o 12:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: Co dalej ?
cóż, temat jakby zaklepany na amen.

zgodnie z wcześniej zamieszczoną informacją 15 listopada wysłałem do Zarządu pytania, które pojawiły się już w tym wątku. Minęły 2 tygodnie ... pewnie znając postępowe podejście Zarządu (patrzmy w przyszłość, stan zastany nieodwracalny) nie otrzymam jakiejkolwiek odpowiedzi w sprawie tak czytelnej. Nie trzeba doszukiwać się drugiego dna, gdy ktoś chce poznać prawdę i oczekuje traktowania z szacunkiem, po partnersku.

Chciałbym zasugerować usunięcie danych kontaktowych do Zarządu z zakładki - dla części Zarządu forum nie stanowi ani źródła komunikacji ani informacji, dla wszystkich zaś podane adresy kontaktowe również... a dla pro-formy szkoda miejsca na stronie...

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


1 grudnia 2017, o 10:28
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL