Teraz jest 28 marca 2024, o 22:26


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Co dalej ? 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Co dalej ?
Dzien dobry

rece opadaja, gdy czyta sie stanowisko Zarzadu
"nie zrobimy nic bo sie nam nie chce" mniej wiecej

Pozdrowienia

Jarek


14 listopada 2017, o 16:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Co dalej ?
majraj napisał(a):
Dzien dobry

rece opadaja, gdy czyta sie stanowisko Zarzadu
"nie zrobimy nic bo sie nam nie chce" mniej wiecej

Pozdrowienia

Jarek

ZDECYDOWANE WETO.
Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią.
To, że ktoś podejmuje decyzje, które budzą moje zastrzeżenia nie upoważnia mnie do takiej oceny. Nigdy nie zdobyłbym się na takiej podstawie do oceny osoby i jego chciejstwa lub niechciejstwa. Nie zapominaj też, że jest to społecznikostwo, za które zawsze należą się podziękowania. Decyzje mogę i na pewno będę jeszcze niejednokrotnie krytykował, osób ... raczej nigdy. I tego życzyłbym wszystkim zabierającym głos, nie tylko w tej sprawie. Pany wyluzujcie. Konkrety i propozycje plizzzzz.

_________________
Pozdr.
T.


14 listopada 2017, o 20:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 października 2017, o 12:28
Posty: 14
Post Re: Co dalej ?
bydmario napisał(a):

...Jest to o tyle istotne, że cała sprawa nie tylko dotyczy gry drużyny BTG w III lidze, ale BTG jest główną przyczyną wydarzeń (sic!)....


"...No tak, nie odpowiadamy tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz!..."

Jakoś nie czuję się ani winnym, ani odpowiedzialnym za to, że ktoś(?!) chciał coś ugrać na rezygnacji BTG z gry w II lidze, po wygranym sezonie 2016/2017 w lidze III.


14 listopada 2017, o 20:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Co dalej ?
Widzę, że wpisy śledzi zarówno Wiesław jak i Adam.
Panowie, mam pytania organizacyjne.
Czy strona (na której jesteśmy) jest oficjalną stroną KP ZBS?
Czy na forum jest zakładka "Pytania do Zarządu"?
Mniemam, że nie zaprzeczycie...
Wobec tego dlaczego uważacie, że "tego się nie czyta", "to hejt", "to wylewanie pomyj", na to się nie reaguje/odpowiada?
Znacie lepszą/szybszą, "masową" formę komunikacji? Może powrócimy do listów poleconych "za potwierdzeniem odbioru"? Jeżeli tak, to zlikwidujcie tę zakładkę, może całe forum, pozostawiając komunikację jednostronną wieszając swoje obwieszczenia. Tylko, że może się okazać, że "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom". Po prostu: "nie otrzymałem żadnej pisemnej informacji...".

_________________
Pozdr.
T.


14 listopada 2017, o 21:14
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Co dalej ?
Wybaczcie, ale to znowu ja.
Wczytałem się w komunikat Zarządu, który zawisł na stronie.
Na początek chciałbym pogratulować TEJ/TEMU JEDNEJ/JEDNEMU, ucałować/uścisnąć (chronologia zachowana - ONA/ON) dłoń.
Na marginesie - czy musi to być anonimowe? :o
Poza tym (nie znęcając się nad stylistyką, która czyni go nieczytelnym/niezrozumiałym, trudnym do zrozumienia), to jakiś matrix.
1. "... przy udziale uczestniczących w nim kapitanów III ligi..."
- winno być: "przy udziale OBSERWATORÓW".
2. (sic!) jednak tryb internetowy to użyteczny wynalazek. :)
3. Zgodnie z Regulaminem DMP (centralnym) drużyny wysyłają zgłoszenia do WG PZBS za pośrednictwem WZBS. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Zarząd w piśmie do WG PZBS stwierdził, że popełnił błąd i zgłoszona drużyna jest de facto nieuprawniona, pozostawiając im decyzję, co do jej drugoligowego bytu. Nie przesądzam, że tak właśnie jest, nie ma danych by stwierdzić, która drużyna jest nieuprawniona (Radio w 2., czy BTG w 3.)
4. Imiennie wskazany winny, czy trochę kozioł ofiarny?
5. j.w.
6. bez zastrzeżeń. :)

edycja: bold

_________________
Pozdr.
T.


Ostatnio edytowano 15 listopada 2017, o 08:23 przez eltomek, łącznie edytowano 2 razy

14 listopada 2017, o 21:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 listopada 2009, o 21:53
Posty: 39
Post Re: Co dalej ?
Witam
Chciałbym tu wszystkich poinformować o tym, że Walne Zgromadzenie KP ZBS wybrało prezesem kol. Adama Błachnio, a on wybrał ludzi, z którymi chciałby współpracować (Zarząd). Oczywiście za aprobatą walnego, poprzez głosowanie. Adam podał się do dymisji, ale ludzie zostali (Zarząd). To chyba nie mogło być innej decyzji.

Co do PRAWA to w Polsce jest łamane to i w KP ZBS też może być łamane, a co kto nam podskoczy.
Pozdrawiam
Jarek Łakomy


14 listopada 2017, o 22:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Co dalej ?
Wywołałeś mnie Tomek to postaram się krótko odpowiedzieć.

Dlaczego nie wypowiadam się w tym wątku? ponieważ uważam to za bezcelowe.
Rozmawiałem z większością osób udzielających się w przedmiotowych postach, każdy niestety widzi tylko swój punkt widzenia, dlatego skoro was nie przekonałem do mojego (naszego) punktu, bez sensu jest to czynić publicznie. Bicie piany, bawienie się w erudycję, kto ostatni coś ciekawego, bez żadnego pożytku powie, czyje będzie ostatnie na wierzchu.

Zarząd zajął bardzo daleko idące (w moim odczuciu) stanowisko, na które pojawiły się jedynie drwiące i prześmiewcze komentarze.
Wierz mi, że odechciewa się zaangażowania, poświęcania swojego wolnego czasu dla takich ludzi.
Jeżeli uważacie, że jest lepsze wyjście z zaistniałej sytuacji, zaproponujcie konstruktywne rozwiązanie zadowalające wszystkich (gwarantuję wam, że albo nie będzie zgodne z przepisami, albo znajdzie się ktoś, komu nie będzie ono odpowiadało), a tu nic tylko bicie piany z resztki rozlanego mleka.
Jeżeli znalazły się osoby, które za darmo poświęcają swój wolny czas, to powinniście je przynajmniej szanować, a najlepiej wspierać - w końcu nie robią tego dla siebie tylko dla was (żeby była ścisłość nie za darmo, tylko za niemało inwektyw, jeżeli podejmą decyzję, która nie spodoba się co poniektórym).

Jeszcze jedno zdanie - jak tak dokładnie śledzisz i forum i protokoły Zarządu poinformuj kolegę Michała z lubuskiego na jakiej podstawie kolega Wiesław jest zarówno w Zarządzie jak i na jego czele.

Nie będę się wypowiadał więcej w tej kwestii, jeżeli ktoś che podyskutować zapraszam na priv.

A


14 listopada 2017, o 22:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Co dalej ?
Mimo Twojej deklaracji (o zakończeniu tutaj dyskusji) spróbuję.
Chyba za daleko wszystko poszło, by bawić się w privy i szepty na ucho.
Prosisz o konstruktywne propozycje. Kiedy i gdzie? Tutaj nie, na "gościnnych występach" (na Zarządzie) też nie, bo to tajemnica.
Żeby cokolwiek zaproponować czy zaakceptować jakąkolwiek decyzję, potrzeba choć minimum faktów. Bez nich mogą być tylko niezdrowe domysły, a stwierdzenie z komunikatu: "Mamy świadomość z wagi popełnionych błędów i nieprawidłowości..." tylko to potęguje.
Mówisz, że w zaistniałej sytuacji każda decyzja znajdzie swego krytyka. Niezadowolonego - pewnie tak, czy krytyka - nie jestem pewien.
Jednak do zrozumienia i akceptacji potrzebna jest transparentność. Jak traktować zaproszenie kapitanów, jak się okazało, w roli obserwatorów?

Chyba czas na grę w widne.
Zarząd twierdzi, że BTG reprezentowało 3 kapitanów i tyleż wersji, Bogdan wkleił list Marka Koczwary z jednoznacznym stanowiskiem, a później sugestię:
BogdanJarząb napisał(a):
Jakoś nie czuję się ani winnym, ani odpowiedzialnym za to, że ktoś(?!) chciał coś ugrać na rezygnacji BTG z gry w II lidze, po wygranym sezonie 2016/2017 w lidze III.

Może jednak karty na stół. Nie wiem kto, Adam? Wiesław? Jarek? ktoś posiada papierowe/mailowe zgłoszenia Znicza i BTG do 2./3. ligi, o ile takie były. Tu nie ma miejsca na jakąkolwiek tajemnicę, a korespondencji w szczególności. Bez tej wiedzy trudno o propozycje wyjścia z impasu i sfery domysłów i plotek, czy akceptację niezrozumiałych decyzji.

Tak przyznaję, ze mną też rozmawiałeś telefonicznie. Twierdzisz, że nie przyjąłem Twojego stanowiska.... hmmmmhmmmhmm... tylko jakiego?
Mam dobrą pamięć, jestem pewny, że Ty nie gorszą. Przypomnieć Ci tę krótką rozmowę?

_________________
Pozdr.
T.


15 listopada 2017, o 00:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwietnia 2016, o 16:03
Posty: 73
Post Re: Co dalej ?
mike72 napisał(a):
Z zaciekawieniem śledziłem ten wątek i nawet wydawało mi się, że go rozumiem, a i finał nie był trudny do przewidzenia. Po ostatnim poście Eltomka i zawieszeniu na stronie stanowiska Zarządu przestało być to jednak takie oczywiste. Czy ktoś może powiedzieć, kim obecnie we władzach jest Wiesław Paczkowski? Może niedokładnie czytam wszystkie wątki i ogłoszenia, ale zauważyłem, że jedynie zrezygnował on z pracy w komisji rewizyjnej. A post Eltomka i autorstwo stanowiska sugeruje, iż ta osoba nie jest nikim, choć tak powinno się wydawać. Czy może odbyły się jakieś tajemnicze przedterminowe wybory, czy o co tu chodzi?
Pozdrawiam, ML.


Nie wiem, komu odpowiadam, bo nie podpisał się chociażby imieniem, ale nie mogę pozostawić tego postu bez odpowiedzi. Uważam, że jest obraźliwy dla powszechnie szanowanej osoby, jaką jest Wiesiu Paczkowski. Pisanie o kimś, że jest nikim, wybaczcie, ale świadczy o autorze nie najlepiej. Oferuję pomoc w poruszaniu się po stronie KPZBS-u, choć wydaje się ona wyjątkowo czytelna. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, to czytaj dokładnie i ze zrozumieniem.
Justyna


15 listopada 2017, o 10:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 października 2008, o 22:00
Posty: 264
Post Re: Co dalej ?
BSorbus napisał(a):
bydmario napisał(a):

...Jest to o tyle istotne, że cała sprawa nie tylko dotyczy gry drużyny BTG w III lidze, ale BTG jest główną przyczyną wydarzeń (sic!)....


"...No tak, nie odpowiadamy tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz!..."

Jakoś nie czuję się ani winnym, ani odpowiedzialnym za to, że ktoś(?!) chciał coś ugrać na rezygnacji BTG z gry w II lidze, po wygranym sezonie 2016/2017 w lidze III.



Wybacz Bogdanie, ale nie wyłuskuję ze składu BTG winnych czy nie zamieszania. W Waszym imieniu kontaktowało się z Zarządem trzech !! kapitanów i to te osoby reprezentowały Waszą drużynę - stąd uogólnione stwierdzenie. Twoja uwaga tym bardziej akcentuje brak Waszego reprezentanta na spotkaniu z Zarządem. To m.in. na tym spotkaniu została podkreślona Wasza "zasługa" - nieobecny jak widać nie ma racji a tym bardziej możliwości obrony.

p.s. bardzo się cieszę, że zamieściłeś informację jak to wyglądało z Waszej strony - dzięki temu jesteśmy bliżej prawdy, choć jeszcze dość daleko...


Ad. Adam - ja nie będę Cię wywoływał ponownie, natomiast odniosę się do Twojego posta - zastanawia mnie stwierdzenie "swój punkt widzenia", do swojego mnie nie przekonałeś.
Zarząd podjął decyzję - komentarze prześmiewcze ? a jak ocenić podejście Zarządu do zespołów III ligi ? Biciem piany byłby stek inwektyw nie podparty jakimikolwiek pytaniami. A pytania zostały zadane, dzięki BTG pojawiła się też część odpowiedzi - i są to odpowiedzi dające zupełnie inne światło, aniżeli informacje dochodzące z Zarządu w tej sprawie.

A kolejne zdania to wg mnie klasyczny szantaż... Podkreślałem kilkukrotnie otwartość i chęć pomocy, jak również docenienie funkcji społecznego działania członków Zarządu.
Nie akceptujemy, że skoro Zarząd udzielił przeprosin, to pytań być już nie powinno....

z uśmiechem w ten pochmurny dzień :)

_________________
Mariusz Bielski - bydmario


15 listopada 2017, o 12:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL