Teraz jest 29 marca 2024, o 00:57


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 2. liga 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: 2. liga
Adam
Uprzejmie proszę Cię abyś więcej nie udzielał się na tym forum , zostałeś wybrany Prezesem , sam zaproponowałeś skład zarządu . Proszę abyś przed upublicznianiem jakichkolwiek informacji skonsultował się z nim .

pozdrawiam
Roman wachowiak


14 października 2017, o 21:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: 2. liga
W poprzednim poście przedstawiłem suche fakty pozostawiając ocenę "czytelnikom". Skoro Ty je zinterpretowałeś "po swojemu", nie pozostawię tego bez odpowiedzi.

1. Przyznam, że kwestia uprawnień Chemika była drugorzędna i użyta w jednym celu - żeby nie przeczytać, jak to wcześniej bywało: "piszesz o czymś, co ciebie nie dotyczy". Poza tym straszny to grzech, szerzenie nieprawdy i przewina moja.

2. Przytoczona przeze mnie, Twoja, korespondencja z Jackiem Grzelczakiem pochodzi z 4 października, wątek rozpocząłem 3. „Konsultacje” zacząłeś jak padły pierwsze pytania. Regulamin, który każesz mi czytać i na którym podobno się opierałeś, po pierwsze jest na sezon 2017/18, po drugie zmieniony został przez Ciebie 8 października. Zresztą jak napisałem w poście powyżej, zgadzam się z tym co JG napisał w kwestii zarządzania 3. ligą jak również decyzyjności co do sukcesji drużyny.
Nie ma tam nic o własności, którą lansujesz, o "oddawaniu" prawa osobom trzecim (to jest korupcjogenne i na pewno nie przysporzy zwolenników, profi w ex niech sobie handlują zarówno miejscem jak i ludźmi. My się bawimy brydżem rekreacyjnie i nie lubimy być ...).
Przede wszystkim zaś, wszelkie te interpretacje nijak się mają do sytuacji. BTG zadeklarowało chęć gry w 3. lidze i od tego momentu nic im do tego, kto zajmie ich miejsce, a to z kolei jednoznacznie określa Regulamin.
Wieloletnia, dotychczas stosowana praktyka - prawo zwyczajowe to też prawo - sugerowała szukanie kolejnych chętnych "do spodu", więc moje ew. nadzieje nie były tak całkiem bezpodstawne. Zgłaszanie drużyny znikąd to nowość dobrej zmiany.
Podobnie z rezygnacją Lambdy (o ile w ogóle było to naturalne, a nie próba zrobienia miejsca dla BTG). Zrezygnowali i nic im do tego, kto zajmie ich miejsce. Jaka zgoda, jaki brak sprzeciwu? - REGULAMIN!, tym razem LO, i w tym przypadku baraż spadkowicza z kolejnym z LO. Że nie było czasu? Piszesz, że rozmowa z Julianem, (a nie z kapitanem - sic!) miała miejsce 10 września!
Umawianie się 2,3,4 panów to kpina, nawet pisemna forma (ubolewasz, że tego nie zrobiłeś) tego nie sankcjonuje.

3. Nie podałeś w wątpliwość faktu zgłoszenia w połowie września BTG do 3. ligi oraz zgłoszenia Znicza do 2. ligi.
Rzekoma nieprawda Mietka. 3 członków (z kapitanem) Znicza przekazało taką informację na zjeździe 3. ligi (Mietek zresztą zastrzegł, że to niepotwierdzone "wyżej" info)

4. Oddawanie ligi Zniczowi? na jakiej podstawie? równie bezprawnie jak odebranie?

5. A co z BTG? oni też są ofiarą roszad. Przywrócisz ich do 3. ligi? tym razem, czyim kosztem? MOSiRu?
Aha zapomniałem, nie ma problemu BTG. Przecież oni wypisali się z macierzystej drużyny (tam zostało tylko dwóch) i przeszli do Lambdy. Czuję się trochę usprawiedliwiony, bo oni też o tym zapomnieli.

6. Nie chce mi się więcej pisać.

_________________
Pozdr.
T.


14 października 2017, o 23:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: 2. liga
Dzien dobry

Czy w dobrym tonie bylby zwrot przez kpzbs wszystkich nakladow poniesionych na 3 lige w poprzednim sezonie przez druzyny z finalu praz polfinalu 3 ligi ?

Pozdrowienia

Jarek


16 października 2017, o 19:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: 2. liga
Jakie nakłady masz na myśli ?
pot ?
adrenalinę ?
czy wypite piwo ?
nie wygrałeś kolego tej ligi , więc nie jesteś stroną w tym sporze :lol:
M


16 października 2017, o 20:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: 2. liga
Wszyscy oczekujemy na stanowisko Zarządu KPZBS w tej sprawie , można zaistniałą sytuację przyjmować w różny sposób , ale jeśli nie znajdziemy sami rozwiązania , zrobią to za nas inni ( Czytaj PZBS ).

pozdrawiam
Roman Wachowiak


16 października 2017, o 20:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 października 2017, o 12:28
Posty: 14
Post Re: 2. liga
Wydaje się, że są dwa problemy do rozwiązania:

1) Organizacja zjazdów III ligi
- w czym powinniśmy pomóc, jako zawodnicy tej ligi, członkowie tego okręgu ...choćby w ramach pewnej wdzięczności osobom, które podejmują się obecnie "posprzątać" cały bajzel.
2) Sprawę awansu do II-ligi
- gdzie pańska łaskawość, sprowadzająca się do deklaracji: "miejsce przekażemy w przyszłym sezonie, o ile się utrzymamy" jest w mojej ocenie nieakceptowalna.
Drużyna Radio-Hit winna być wykreślona z rozgrywek II ligi - walkowery do końca sezonu, a przyszłoroczny awans winien się odbyć zgodnie z regułami.

Przyzwolenie na działanie metodami faktów dokonanych (bo nikt nie odważy się na zmiany w II lidze) jedynie będzie petryfikacją "wolnej amerykanki" i pozaregulaminowych trybów postępowania, a także będzie stanowiło precedens, który w przyszłości może być przywoływany.


16 października 2017, o 21:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: 2. liga
BSorbus napisał(a):
[...] powinniśmy pomóc, jako zawodnicy, członkowie tego okręgu ...choćby w ramach pewnej wdzięczności osobom, które podejmują się obecnie "posprzątać" cały bajzel.[...]

"Nie rozumiem się na tym, co Pan do mnie rozmawiasz."

PS. aż musiałem użyć słownika wyrazów obcych:
Sorbus=Jarząb :)

_________________
Pozdr.
T.


17 października 2017, o 08:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 16 października 2017, o 12:28
Posty: 14
Post Re: 2. liga
eltomek napisał(a):
BSorbus napisał(a):
[...] powinniśmy pomóc, jako zawodnicy, członkowie tego okręgu ...choćby w ramach pewnej wdzięczności osobom, które podejmują się obecnie "posprzątać" cały bajzel.[...]

"Nie rozumiem się na tym, co Pan do mnie rozmawiasz."



Nie ma w dniu dzisiejszym żadnej opcji, która byłaby w pełni zgodna ze wszystkimi regulaminami.
Jeden zapis mówi, iż drużynie, która dopełniła formalności należy się prawo gry.
Inny stanowi, że nie wolno zmieniać regulaminu rozgrywek w czasie trwania sezonu.

Jak doprowadzić zatem do sytuacji, by zarówno nie krzywdzić drużyny Mosiru, która była już na pierwszym zjeździe, innym drużynom nie dezorganizować rozgrywek, ale również mógł grać zespół BTG?

Nie ma tutaj salomonowych rozwiązań, a osiągnięcie konsensusu wymaga współdziałania ze strony wszystkich zainteresowanych rozgrywkami III ligi.
Innej, sensownej alternatywy po prostu nie ma, a propozycje osób, które w tym trudnym momencie postanowią ratować sytuację, godne są co najmniej wysłuchania z nastawieniem na współpracę, a nie obstrukcję.


17 października 2017, o 09:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: 2. liga
Dzien dobry

Gdzie mozna znalezc propozycje "posprzatania" ?

Pozdrowienia

Jarek

PS
po ktorej stronie w tym sporze jest kolega Wachowiak ?


17 października 2017, o 15:19
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: 2. liga
Dzien dobry

Jesli cos odbylo sie nieprawidlowo, ewentualne sankcje prawdopodbnie powinny byc proporcjonalne do kary
jaka otrzymala Scania w zeszlym sezonie

Pozdrowienia

Jarek


17 października 2017, o 15:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL