Teraz jest 28 marca 2024, o 15:07


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 FINAŁ FALI AD2016 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post FINAŁ FALI AD2016
Znalazłem takie cuś:

http://kpzbs.host4u.pl/index.php?option ... &Itemid=20

W związku z tym, że nie udzielam się ostatnimi czasy, przestałem odróżniać asa od pika. Chciałem se pooglądać z narożnika.
Czy coś przegapiłem? :(

_________________
Pozdr.
T.


29 czerwca 2017, o 09:50
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: FINAŁ FALI AD2016
Przegapiałeś co roku, więc co się pytasz znienacka o 2016 w połowie 2017. Poza tym przypominam Ci, że rok 2016 spowodował zmiany na szczytach KP. Nie sądzisz więc chyba, że ktokolwiek zamierza odpowiadać za zobowiązania poprzednika, choćby była to ta sama osoba. Szczególnie, że nie zaprzątała ona sobie głowy takimi błahostkami nawet w latach, gdy funkcjonowała w ramach tego samego Zarządu. Życzę Ci cierpliwości w oczekiwaniu na odpowiedź na to i ewentualnie inne pytania, np. o rozliczenie przez wiele lat pobieranych odpisów na przegapiane przez Ciebie turnieje finałowe.
Pozdrawiam, ML.


30 czerwca 2017, o 13:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: FINAŁ FALI AD2016
mike72 napisał(a):
[...]Życzę Ci cierpliwości w oczekiwaniu na odpowiedź na to i ewentualnie inne pytania, np. o rozliczenie przez wiele lat pobieranych odpisów na przegapiane przez Ciebie turnieje finałowe.
Pozdrawiam, ML.

Prorok jaki cy_co?

_________________
Pozdr.
T.


19 lipca 2017, o 23:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL