Teraz jest 28 marca 2024, o 20:30


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Nowe władze PZBS 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Nowe władze PZBS
Panowie Delegaci,
byliście, widzieliście, głosowaliście (jak?)???
Może, na chłodno garść osobistych spostrzeżeń, nadziei lub obaw...
Podzielicie się z ludem?

_________________
Pozdr.
T.


7 czerwca 2016, o 10:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Nowe władze PZBS
Cześć!

Byliśmy, głosowaliśmy, wybraliśmy.

Jak wiecie kandydat na prezesa był jeden. Nowy Prezes został wybrany znaczną większością głosów (około 73%). Osoby zgłoszone do Zarządu przez Prezesa otrzymały duże poparcie. Komisja Rewizyjna została oddana w ręce opozycji (Przewodniczący, pozostali też raczej będą patrzeć na ręce nowej władzy).

Jestem pozytywnie zaskoczony zjazdem, odbył się sprawnie, kulturalnie i zdroworozsądkowo.

Życzę nowemu Prezesowi i Zarządowi wiele sukcesów oraz wytrwałości w realizacji postulatów z kampanii wyborczej.

Pozdrawiam
Adam Błachnio


7 czerwca 2016, o 20:38
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Nowe władze PZBS
Oczywiście zgadzam się w pełnej rozciągłości z panem prezesem :)
Moje pierwsze patrzenie na nowe władze było co prawda odrobinę krytyczne, ale zmieniło się trochę na plus, poza tym trzeba dać szansę.
Widać, że nowa siła była bardzo ale to bardzo dobrze i mocno zorganizowana. Kandydaci prezesa (10) do Zarządu dostali kopę głosów więcej niż pozostali (nie weszli: Latała, Walczak, Wierszycki, oprócz osób zgłoszonych przez nowego prezesa weszli Gołębiowski i Łazikiewicz). Od początku prowadzenie obrad przejął człowiek zgłoszony przez nowego prezesa (Michał Zimniewicz), ale trzeba mu oddać, że robił to sprawnie i obiektywnie (nic prowadzącemu obrady nie można zarzucić).

Poza tym po pierwsze, prezes chce zostać etatowym pracownikiem PZBSu (+ dyrektorem biura), skoro ma władzę, a będzie miał jeszcze pieniądze za to, to być może będzie bardziej zaangażowany w to co będzie robił.
Po drugie - w nowym Zarządzie jest kilka obiecujących postaci, które myślę, że mogą coś pozytywnego zrobić (swoja pracą albo kontaktami i możliwościami).

Jeżeli będą robić to co mówią i z takim zaangażowaniem może być OK, a nawet bardziej niż OK. Nie podobała mi się trochę krytyka starego prezesa, ale oddano mu także hołd przyznając tytuł prezesa honorowego.

Cały zjazd można prześledzić w necie - był transmitowany on-line, jako ciekawostkę warto obejrzeć prezentację K. Jassema na temat pary B-Ż i zarzutów.

P.S. Jak głosowałem?? Skreślałem na karcie odpowiednie kwadraciki i wrzucałem kartę do urny.

Pozdr
A


7 czerwca 2016, o 21:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Nowe władze PZBS
No, skoro nie weszły osoby, które wymienił Adam, to może to zwiastować jakieś pozytywne zmiany. Szczególnie korzystny, dla większości środowiska brydżowego, wydaje się być brak w Zarządzie, a także i w Biurze pierwszego z wymienionych Panów. Oby był to przejaw rzeczywistej zmiany priorytetów.


7 czerwca 2016, o 22:26
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Nowe władze PZBS
Jestem pod wrażeniem sprawności prowadzenia Zebrania przez Michała Zimniewicza.Pełen profesjonalizm,duża kultura.Brawo i jeszcze raz brawo.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


8 czerwca 2016, o 16:08
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL