Teraz jest 28 marca 2024, o 14:01


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Finał 3.ligi 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Ale o co się rozchodzi???????????????
Oczywiście popieram siedem postulatów Roberta, ale zdaję sobie sprawę, że są to życzenia (jeszcze) z trochę innej bajki. Fajnie byłoby.... niestety realia są jakie są. Marcin i Mariusz nieco nam wytłumaczyli "tę prostotę".
Wszyscy też widzimy jak gimnastykuje się Mariusz prowadząc turnieje czy ligę. Za to na pewno należy mu się szacunek i podziękowanie. Że nie wszystko zawsze wyjdzie jak byśmy wszyscy chcieli? .... Niestety, Mariusz sam wszystkiego nie uciągnie. Na 2.lidze (w wyższych pewnie podobnie, albo jeszcze lepiej) jest sędzia komputerowy. W zasadzie nie robi nic innego, a też bywa czkawka.

W wątku narysował się Mariusz, narysował się Wiesław....
Bardzo szybciutko zareagowali na "łatwe" (techniczne) zarzuty Roberta. Jednak żaden z nich nie pokusił się na odpowiedź na moje pytania. :(

[@Mike72
Nie przyjmuję zakładów....]

Zapytam jeszcze raz. Może to pytanie będzie łatwiejsze:
Kto podjął decyzję o włączeniu do FINAL4 drużyny nieuprawnionej?

Jakie będą dalsze konsekwencje tego ruchu? Czy MOSiR zajmie 4. lokatę w klasyfikacji końcowej?

W zasadzie po dokooptowaniu MOSiRu do tego turnieju, można było go zakończyć. Różnice punktowe między drużynami były praktycznie nie do odrobienia. W najgorszej sytuacji została postawiona FORTA Rogowo. Wg małej tabelki (z rundy zasadniczej) uwzględniającej BTG mieli oni 14 VP straty do GOKu. Po wprowadzeniu MOSiRu strata to urosła do 21 VP!!!
Mnie by się odechciało grać....

_________________
Pozdr.
T.


11 marca 2013, o 14:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Re: Finał 3.ligi
Witam
Poczuwając się wywołany do tablicy przez Tomka z posiadanych na chwilę obecną informacji odpowiadam:
Na dwa dni przed sobotnim zjazdem zadzwonił Jarek Żurawski i poinformował mnie, że z rozgrywek
finałowych rezygnuje drużyna BTG ("duże" poczucie odpowiedzialności) i zaproponował, że uzupełni ze względów
organizacyjnych (ustawienie przebiegu zjazdu-kilku godzinne oczekiwanie dla drużyny) o następną z kolei drużynę. Nie zagłębiając się w zapisy regulaminu uważałem, że jest to postępowanie uzasadnione. Zdając sobie z popełnionego mojego błędu (brak sprawdzenia jak to ma się do zapisu regulaminu) myślę, że Wydział Gier przedstawi szerzej zaistniałą sytuację na najbliższym zarządzie, który podejmie oceny i ostateczną decyzję.
Mojego błędu (jako prezesa) nie usprawiedliwia moja prywatna maksyma, że najważniejsze są wyniki osiągane w zmaganiach sportowych przy stoliku brydżowym.
pozdrawiam
Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


13 marca 2013, o 08:15
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Finał 3.ligi
Informuję, że szczegółowe wyniki finału III Ligi
rozegranego 9 III 2013 r. umieszczone są w Informacjach Ligowych
(link III Liga - runda finałowa)
Za opóźnienia w publikacji wyników wszystkich przepraszam
Mariusz Żurek


13 marca 2013, o 14:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 kwietnia 2009, o 18:11
Posty: 286
Post Re: Finał 3.ligi
Dziekuje organizatorom za bardzo dobra organizajce rozgrywek w bierzacym sezonie.

Prosba, moze doloby sie niezmieniac terminow.

Jarek Jamroszczak


13 marca 2013, o 18:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL