Teraz jest 28 marca 2024, o 20:19


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Halo H... mamy problem 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Halo H... mamy problem
Podzielam inne obawy Mietka.
Turniej ma się odbyć w najbliższy piątek. Czasu pozostało niewiele. Jak, poza wywieszeniem listy uprawnionych, ma wyglądać rekrutacja? Jak, do kogo i do kiedy mają się zapisywać chętni? Wszystko ma się odbyć na miejscu, 18. stycznia??? :shock: Skąd ludzie z dalszych miejsc mają wiedzieć, że mogą się załapać do gry? Chyba, że organizator liczy na to, że przyjdzie 20 par i będzie dopuszczał kolejnych, z listy TOP 34 (wywieszonej tabeli). Jeżeli tak, to się przeliczy. Skończy się tak, jak przewiduje Mietek. Odbędzie się tur na 4, w porywach na 8 par :!:

Powtarza się sytuacja, jaka była w realizacji Uchwały Zarządu o dofinansowaniu do OME. Jeżeli jest zapis, że jakieś uprawnienia przesuwają się na "kolejnych z listy", to musi to być monitorowane i na bieżąco ogłaszane. Muszą obowiązywać terminy na deklaracje, by ci "kolejni" wiedzieli, że mogą z tego skorzystać. "Jakoś to będzie" nie sprawdza się w takich sytuacjach.

_________________
Pozdr.
T.


12 stycznia 2013, o 11:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 27 października 2008, o 13:30
Posty: 183
Post Re: Halo H... mamy problem
A najzabawniejsze jest to, że dyskutuje sobie baba z dziadem. Ach, sorki, Tomek z Mietkiem, jak to drugi z nich stwierdził, od 3 dni. I co? Ano nic. Po co miałby się wypowiedzieć ktoś, choćby z teoretycznego punktu widzenia, kompetenty? Może organizator, a może przedstawiciel Zarządu. Kolejna "zlewka". Albo nie; pewnie ze względu na siarczysty mróz i zaskakująco obfite opady śniegu wszystkie te osobistości utraciły, oczywiście czasowo, dostęp do netu i nie mają pojęcia, że ktoś może mieć jakieś wątpliwości.
Tak się zastanawiam czy jest sens wlec się te 75 km do Bydgoszczy, bo skoro Mietek prognozuje tur na kilka par, to może się on nie odbędzie i da się wygrać to coś, cokolwiek by to nie było, a jest nazywane "klasyfikacją łączną", swego rodzaju walkowerem:)
Swoją drogą, powraca zadziwiająca niechęć oragnizatora do terminowego rozliczania klasyfikacji kwartalnych. Ostatni turniej a.d. 2012 odbył się 17. grudnia i okazało się, że na oficjalne policzenie wyników i zorganizowanie gwarantowanych nagród - 3 tygodnie to zdecydowanie za mało.
Na zakończenie, propozycja dla Tomka i Mietka. Przyjmujecie zakład, że ktoś z kręgów związnych z organizatorem w końcu się odezwie i udzieli SENSOWNYCH wyjaśnień na poruszone kwestie? Ja obstawiam, że tak się nie stanie. Propozycje stawek i ewentualnego regulaminu zakładów na privie:)
Pozdrawiam, ML.


13 stycznia 2013, o 21:10
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Halo H... mamy problem
Jeszcze jeden problemik w tej kwestii.
Wymogiem regulaminowym, by zagrać w turnieju, jest rozegranie minimum 25 turniejów w 2012. Z tego co widzę, to takich ludzi jest aż 34. Całe 17 par - jak wszyscy się zameldują w Pestce. Czy można na to liczyć? :? Nie sądzę....
Coraz czarniej to widzę... :(

Pewnie znowu, przynajmniej niektórym, się narażę. Wydaje mi się, że jeżeli ten Turniej Mistrzów ma się w ogóle odbyć (przy sensownej frekwencji), to trzeba go otworzyć. Oczywiście punkty GP nagrane przez cały rok, zgodnie z Regulaminem. 40,30, 25, 22 ....

_________________
Pozdr.
T.


13 stycznia 2013, o 21:41
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 stycznia 2010, o 18:50
Posty: 18
Post Re: Halo H... mamy problem
...witam i przepraszam, że dopiero dzisiaj odpowiadam na zadane pytania. Tworząc regulamin turniejów w Pestce miałem na celu przede wszystkim ich uatrakcyjnienie, czego wyrazem jest turniej zakończenia sezonu, który odbędzie się 18.01. o godz. 17-tej i mam nadzieję, że odbedzie się w miłej atmosferze i z udziałem najlepszych zawodników sezonu 2012.
Regulamin...zły, czy dobry dostępny był na stronie KPZBS od 28 grudnia 2011 roku. Założeniem głównym było wyłonienie uczestników turnieju finałowego, ale przede wszystkim miał on wpłynąć na rywalizację w całym sezonie, gdyż każdy kwartał był punktowany punktami GP. Suma zdobytych punktów oraz wyniki i punkty GP z turnieju finałowego mają wyłonic zwycięzcę (zwycięzców) całego cyklu.
Zwycięzcą jest osoba (para), która uzyska najwyższą łączną sumę punktów podsumowań kwartalnych + punkty zdobyte w turnieju finałowym GRAND PRIX...zgodnie z regulaminem cyklu
...szkoda, ze do dyskusji przystapiliśmy na kilka dni przed finałem.
Bardzo serdecznie zapraszam an turniej finałowy i mam nadzieję, że w trakcie przerwy dzięki waszym uwagom...nowy cykl, będzie tylko gwarantował jeszcze lepszą i ciekawszą rywalizację

organizator Jarek Żurawski


15 stycznia 2013, o 13:24
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Halo H... mamy problem
W Turnieju Mistrzów nie zagram z prostej przyczyny. Nie rozegrałem 25 turniejów w Pestce. I OK., wiedziałem o tym od początku i nie mam do nikogo pretensji.
Z jednej strony, mógłby ktoś powiedzieć, że to nie moja sprawa ale z drugiej, czuję się komfortowo, bo ta krytyka nie może być odczytana jako bronienie swego interesu.
Nie będę już się znęcał nad całkowitym brakiem :shock: organizacji.
Zatrzymam się jednak przy kwestii regulaminowej.
Nawet w tym wątku dwukrotnie cytowano:
Regulamin napisał(a):
W zależności od zajętego miejsca w podsumowaniu rocznym zostaną przyznane punkty GP, które po zsumowaniu z punktami GP zdobytymi w Turnieju Mistrzów ustala końcową klasyfikację GP 2012 roku.

Nie ma tu nic na temat przyznawania punktów GP co kwartał. Punkty są przyznawane za miejsca w podsumowaniu rocznym.
Teraz:
Jarek napisał(a):
(...)każdy kwartał był punktowany punktami GP. (...) Zwycięzcą jest osoba (para), która uzyska najwyższą łączną sumę punktów podsumowań kwartalnych + punkty zdobyte w turnieju finałowym GRAND PRIX...zgodnie z regulaminem cyklu


Chyba nie tylko ja tej zgodności nie dostrzegam.
Dziwi mnie upór organizatora w tej kwestii, skoro w poprzednich postach wykazaliśmy tę niezgodność, a dodatkowo Mietek wskazał na bezsensowność dalszej rywalizacji przy takiej "interpretacji" Regulaminu. Takie nieregulaminowe pozycje wyjściowe do turnieju finałowego skutecznie zniechęcają do udziału w nim, wszystkich z pozycji 5-15.

_________________
Pozdr.
T.


15 stycznia 2013, o 15:04
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 stycznia 2010, o 18:50
Posty: 18
Post Re: Halo H... mamy problem
Gratuluję Michałowi...udowodnił, że miniony rok należał do niego,,dziękuję za udział, za wszystkie cenne uwagi...dobre i krytyczne...w poniedziałek na turnieju przedstawię regulamin, który został opracowany dzięki Waszej pomocy...pozdrawiam
Jarek Ż.


19 stycznia 2013, o 12:16
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL