Teraz jest 28 marca 2024, o 23:22


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Długa fala GP KPZBS 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Długa fala GP KPZBS
Witam, mam pytanko małe.
Co jaki czas odbywa się aktualizacja rankingu długiej fali GP KPZBS?
I ewentualnie kiedy można się spodziewać,że zostaną dodane turnieje?
Pytam, bo nie wiemy czy się sprężać w popce czy nie;-)

Pozdr;)


27 września 2012, o 13:46
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Bardzo dziękuję za aktualizację, jednakże nie zostały nam doliczone punkty za turniej w Rogowie w klasyfikacji popularnej, w zwykłej jest wszystko ok.


28 września 2012, o 10:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Wydaje mi się, że jest wszystko w porządku.
Wy Kasia z Grzesiem powinniście być klasyfikowani tylko w kategorii zawodowców, a nie amatorów.

:P

A


28 września 2012, o 11:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Nie jest dobrze;-) - w zawodowcach mamy dopisane 25 za Rogowo , w popce nie.


Znam takich dwóch co teraz się śmieją do rozpuku, po tym jak napisałeś o zawodowcach:P


28 września 2012, o 11:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Niestety, albo stety jest chyba dobrze.
Grześ urósł WKłębie - gratulacje.
Nie chce mi się dłubać w regulaminie, ale kiedyś chyba był limit 2.5

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


30 września 2012, o 07:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Długa fala GP KPZBS
aaa i to się wtedy nie wlicza tak? to nie wiedziałam. Wydawało mi się, że nawet jak gra 0.0 z 12 to temu słabszemu nalicza. To teraz kumam. ;-)

Chociaż w zasadzie w dalszym ciągu się nie zgadza, bo w Więcborku już też był urośnięty, a ma naliczone?
I skoro podskoczyło mu WK to powinien zostać usunięty z listy popki oraz powinno zostać poprawione Wk.
Bo właśnie dlatego teraz ciężko się doszukać jakiejś prawidłowości w tym wszystkim ;-)


30 września 2012, o 07:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Po aktualizacji klasyfikacji GP Kpzbs-u ...
w dalszym ciągu nie rozumiem.... dlaczego tym razem nam naliczyło te oczka?

Przeczytałam regulamin - jednakże nijak ma się to do regulaminu:)
Jeśli rozpoczyna się rok z wk <4 i nalicza się pdfy w klasyfikacji do końca roku to w dalszym ciągu brakuje punktów z Rogowa. Jeśli natomiast po przejściu na wyższe Wk nie powinno się naliczać to czemu są naliczone punkty z Więcborka i teraz te najnowsze z turnieju w Bydgoszczy (i tym samym czemu Grzegorz nie został wykreślony z klasyfikacji pop?) ?

Bardzo proszę, by osoba która zajmuje się prowadzeniem długiej fali wypowiedziała się w tej sprawie.

Z góry dziękuję.

K.Sokołowska


18 października 2012, o 22:21
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Wg mnie (ostatnio rzadko mi się zdarza mieć rację :( ) Grześ jest w fali do końca - może ją nawet wygrać, ale tylko pdf-ami nagranymi przed awansem.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


19 października 2012, o 12:33
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Jeśli tak jest jak mówisz, to awans Grzegorza nastąpił przed Więcborkiem, a ma naliczony zarówno Więcbork jak i zeszłotygodniowy turniej w Bydgoszczy...

Kompletnie nie jest spójna ta lista, zatem jestem ciekawa od czego to zależy... Kto tę listę uzupełnia? Sędzia, który prowadził turniej? Bo może to jest kwestia nieuaktualnianych list zawodników na listach sędziowskich?

Kwestia nie jest samego naszego grania, ale to wpływa również na wyniki/pozycję innych zawodników. Możemy komuś zgarnąć nagrodę, co byłoby niesprawiedliwe (jeśli nie zostanie nic poprawione w jedną lub w drugą stronę)
Poza tym, jeśli na bieżąco przed uzupełnianiem klasyfikacji popularnej nie jest sprawdzane wk zawodników (choć na kartkach w turnieju się wpisuje przecież WK), to może jest więcej błędów i nieścisłości? Przy innych osobach również. Kto ma nad tym kontrolę, a kto powinien mieć?

Zwróćmy również uwagę na to, że to wpływa na grę. Bo jeśli się okaże, że Grzesiek jednak się łapie na tę klasyfikację, to zupełnie niepotrzebnie odpuściliśmy grę w turnieju na impy w niedzielę. Niestety ciężko się doprosić odpowiedzi;-) A nie wiem do kogo bezpośrednio można się zwrócić z tym tematem. Póki co mamy tu tylko gdybanie laików, które by nie miało miejsca, gdyby osoba odpowiedzialna za prowadzenie tych statystyk odpowiedziała na pierwszy post 3 tygodnie temu.

Ciągle jednak mocno wierzę w to, że odpowiedź przyjdzie przed turniejem niedzielnym:)


19 października 2012, o 13:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 20 maja 2009, o 20:25
Posty: 81
Post Re: Długa fala GP KPZBS
Lista zawodników powinna być wzięta z początku roku. Awanse w trakcie roku, nie mają wpływu na zaliczanie do klasyfikacji popularnej. Zatem jeśli nie zaliczono Grześkowi PDF do klasyfikacji popularnej z jakiegoś turnieju, to jest to powód do reklamacji, którą należy kierować do Grzegorza Rojewskiego.
Pozdrawiam


19 października 2012, o 13:25
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL