Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 23:40


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Mistrzostwa Teamów 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Chciałem zauważyć, że problem z tym turniejem jest od początku i nie wiem czy Robert tego nie widzisz czy nie chcesz widzieć.
Tabelkę jak i kojarzenie teamów ustalił sędzia a nie pani Zuzia z baru na dole bo miała za dużo pracy :lol: i za to można mieć pretensję do sędziego natomiast nie można go obwiniac za brak pierniczków bo tutaj popisał się organizator choć jeśli miałbym być szczery to sędzia też mógł się zainteresować czy będzie miał pierniczki i w jakiej ilości bo to przecież on będzie ten turniej prowadził. Załóżmy teoretycznie, że teamów zgłosiło by się 40, ten turniej okazał by się WIELKĄ porażką.

Niestety napiszę to jeszcze raz.
Po raz kolejny wyszedł totalny brak przygotowania do przeprowadzenia tego rodzaju turnieju. W pierwszej kolejności klapa organizacyjna w drugiej sędziowska. Na nic zdają się doświadczenia lat poprzednich.
Szkoda bo generalnie pomysł bardzo fajny i może jak się weźmie kilka pomysłów Roberta pod uwagę to może być całkiem udana impreza.

Pozdrawiam serdecznie z Torunia.


18 września 2012, o 12:31
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 9 czerwca 2009, o 19:21
Posty: 15
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Witajcie.
Uczestnicząc w Mistrzostwach Okręgu Teamów miałem nadzieję na turniej o odpowiednim przygotowaniu i poziomie.
Niestety muszę się zgodzic z wszystkimi uczestnikami Forum co do jego jakości.
Niestety nikt nie wyłapał błędu , że zwycięska ekipa powinna miec o 6 pkt mniej co dawało miejsce 3-4 w zależności od szczegółów. Mój szczegół znam bo wygraliśmy bezpośredni pojedynek.
Zapis 9-1 dla PAAK z Dolby2 zamiest 3-7.
Podwójny zapis 3NT został wpisany przez tego samego zawodnika co pozbawił mnie w Akleksandrowie Kuj. 3 miejca a teraz 2-go. Weryfikacja zapisów leżała po stronie drużyny przeciwnej, jednak "sprawne" podawanie przez sędziego wyników bieżących uniemożliwiało korektę.
W Aleksandrowie zabrano miejsce nagrode i kilka pkt., teraz to samo.
Chyba jestem pechowcem .
E.S


18 września 2012, o 13:03
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Mistrzostwa Teamów
de Visee napisał(a):
Zbierzmy usterki:
1. Zabrakło pierniczków (to rzeczywiście plama na całego)
Robert Kamiński

Też uważam że pierniczki powinny być .Mam nadzieję że podobna wpadka już się więcej nie przydarzy.
Jednak tak szczerze to przypominam sobie nie tak odległe czasy gdy o pierniczki trzeba było powalczyć aby w ogóle były)))

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


18 września 2012, o 16:39
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 9 czerwca 2009, o 19:21
Posty: 15
Post Re: Mistrzostwa Teamów
koryguje swoją wypowiedż , wynik powinien byc 6-4 dla Dolby 2.
przepraszam
ES


18 września 2012, o 18:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 9 czerwca 2009, o 19:21
Posty: 15
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Widząc braki sprzętowe i pomocy żadnej z nikąd poprostu należało rozdaź karteczki i wyniki wpisywa na piechote co runde 10 zapisów. Po czym wydruk i każdy wie co ma.
Zgadzam sie również, że tabela była była skandaliczna nie stosowana na żadnym turnieju z przeliczeniem imp na VP. Przeprasza jeśli sie pomyliłem ale i tak niektórzy zostali pokrzywdzeni.
ES :( :( :(


18 września 2012, o 18:42
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 9 czerwca 2009, o 19:21
Posty: 15
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Dodatkowo potrudziłem się obejrzec jeszcze raz wyniki i wyszło , że w rundzie 6 w rozdaniu 21, padły dziwne wyniki w połączeniu z dziwnymi wistami w meczu KJPlast -Chemik II . I poco domagac sie pierniczków , zwłaszcza na teamy.
Była przez chwile opcja gry 1 ligowej ekipy z Poznania, niestety trudno im było zdecydowc sie . I całe szczęście. Tyle na ten temet , już nie bede się czepiał.
ES


18 września 2012, o 19:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Cześć !

Oczywiście grałem słabo to nic nie nagrałem, ale słabo jest jak dwa pierwsze teamy wygrywają dzięki zamianie "+" i "-" ( N/S z E/W) w pierniczkach. To chyba przesada.

Proszę o oficjalne stanowisko Zarządu KPZBS-u.

Pozdrawiam
AB


18 września 2012, o 22:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz , w meczu bierze udział 8 zawodników
ekipa 1 wygrywa przy stole , różnicy 1pkt można się nie doliczyc , ale na tabeli wyników pojawia sie taryfa dla ekipy 2 ...i co nikt nie reaguje??????? Nieprawdopodobny wyraz otępienia , no chyba że się degustuje świeżą dostawę czeskiej vodki ....


19 września 2012, o 07:21
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 17:24
Posty: 77
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Witam
W świetle dyskusji na temat odbytych Mistrzostw Okręgu Temów pragnę :

1)Serdecznie podziękować tak wielu drużynom za udział w Mistrzostwach.
2)Podziękować wszystkim, którzy zawarli konstruktywne uwagi i wnioski o błędach w organizacji i prowadzeniu
tych zawodów. Mam tu przede wszystkim na myśli wnioski zawarte w wypowiedziach, miedzy innymi Roberta oraz innych uczestników przekazywanych już podczas trwania zawodów.
Chciałbym zapewnić, że turniej teamów uważam za jeden z ważniejszych organizowanych w naszym okręgu.
Dlatego zapewniam Was wszystkich, że niektóre żenujące błędy (np. brak odpowiedniej ilości pierniczków) i nieprawidłowości zostaną w przyszłości wyeliminowane.
4)Na najbliższym Zarządzie (po zjeździe PZBS)organizacja, przebieg i rezultaty(wyniki) mistrzostw będą włączone
do programu posiedzenia i szczegółowo omówione.

3)Jeszcze raz (czyniłem to podczas turnieju) pragnę gorąco i serdecznie przeprosić uczestników Mistrzostw za
nieprawidłowości i błędy organizacyjne, które miały miejsce podczas niedzielnych zawodów



Pragnę jeszcze zwrócić uwagę na wpis dokonany przez Eugeniusza, który pisze

"Podwójny zapis 3NT został wpisany przez tego samego zawodnika co pozbawił mnie w Aleksandrowie Kuj.3 miejsca a
teraz 2-go....."

Myślę, że zarzucanie koledze braku sportowego zachowania jest nieuzasadnione i nieeleganckie (mówiąc bardzo dyplomatycznie).
Szczególnie jeśli doskonale wiesz, że błąd w zapisie powstał na drugim stole.!!!!
Jestem przekonany, ze stać Ciebie na naprawienie tak nieładnego zachowania.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam

Wiesław Paczkowski

_________________
Brydż-Trenerem umysłu i charakteru


19 września 2012, o 07:59
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 18:49
Posty: 96
Post Re: Mistrzostwa Teamów
Zapis dla Dolby2 na drugim stole w omawianym meczu prowadził Gienek Krawczyk. Po każdej rundzie biegał z kartką do sędziego i jak twierdzi (Gienek), na wszelkie prośby o pokazanie aktualnych wyników, czy tabeli sędzia odpowiadał, że nie ma czasu. Weryfikacja meczów na bieżąco była więc bardzo utrudniona, żeby nie powiedzieć niemożliwa. Ponadto, jeżeli w turnieju wystarcza -13 żeby przegrać taryfą, to i niespecjalnie trudno było uwierzyć w taki wynik.


19 września 2012, o 16:13
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL