Teraz jest 28 marca 2024, o 15:27


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Letnie turnieje im.Janusza Plewy 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Letnie turnieje im.Janusza Plewy
Za dwa tygodnie (25 lub 26 sierpnia do wyboru) mają się odbyć w Bydgoszczy turnieje im.Janusza Plewy.Niestety do dziś nie wiem gdzie i dokładnie kiedy.
Uwaga w naszym kalendarzu dotycząca programu kongresu warszawskiego pozwala przypuszczać , że turnieje odbędą się 25 sierpnia (26 jest GP Polski w Warszawie).Proszę Zarząd o konkretną informację bo każdy z nas chciałby planować takie zawody. Brak informacji może doprowadzić do ograniczenia frekwencji.


7 sierpnia 2012, o 08:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 1 grudnia 2009, o 11:05
Posty: 181
Post Re: Letnie turnieje im.Janusza Plewy
Chyba sezon ogórkowy - może turniej nie odbędzie się - trzeba do Warszawy jechać :)

Pozdr
Adam


7 sierpnia 2012, o 19:48
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Letnie turnieje im.Janusza Plewy
He, he, wiem, ale nie powiem, co będę zwiększał sobie konkurencję, skoro zamierzam wziąć udział.
A tak na poważnie, GP Warszawy jest w niedzielę, to nasze tury sa w sobotę, a gdzie?? nie wiem ale zapewne na Łuczniczce jak co roku.
Ale jak mawiają amerykanie pażywiom, uwidzim.
Pozdr
A


7 sierpnia 2012, o 20:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Letnie turnieje im.Janusza Plewy
eee to sie w-we przesunie o tydzień...


7 sierpnia 2012, o 22:51
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Re: Letnie turnieje im.Janusza Plewy
Odnoszę wrażenie jakby moje wczorajsze , niesmiałe pytanie kogoś obudziło. Lekko niepoważne to jest chyba? Ciekawe czy gdyby wybory do Zarządu KPZBS miały się odbyć jesienią osoba(osoby) odpowiedzialna za tę imprezę pozwoliłaby sobie na jej odwołanie (przesuninęcie).
Jeżeli podajecie Panowie lakoniczną informację o przesunięciu terminu to podajcie miejsce rozgrywek bo może to znowu jest poker-a może się uda.

Jarosław Michałowski


8 sierpnia 2012, o 11:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Punkt widzenia = punkt siedzenia?
.
.
Nie tak dawno
08 lipca 2011 Jarek napisał(a):
Wydaje mi się , że możliwość swobodnej wypowiedzi jest dla niektórych okazją do wykrzykiwania bzdur tylko po to aby się coś działo aby, jak to już w historii KPZBS bywało , skłócić bezinteresownie ludzi realizujących się w swoim hobby (...)ale to takie nasze piekiełko gdzie koniecznie trzeba tylko krytykować

Było to przy okazji dyskusji o (nie do końca zrozumiałym - przynajmniej nie dla wszystkich) dofinansowaniu do OME w Poznaniu. Wcześniej w podobnym tonie o "zapomodze" na finał GPPP w Warszawie.

Teraz:
Cytuj:
Ciekawe czy gdyby wybory do Zarządu KPZBS miały się odbyć jesienią osoba(osoby) odpowiedzialna za tę imprezę pozwoliłaby sobie na jej odwołanie (przesuninęcie).

A wcześniej:
Cytuj:
Jeśli koledzy nie podoba Wam się praca Zarządu to bedziecie mieli szansę wykazać się w następnych wyborach(...)


Znam przynajmniej jednego członka Zarządu, który gotowy jest ustąpić Ci miejsca i podać się do dymisji byś nie musiał czekać (4 lata) do następnych wyborów.


PS.
oczywiście nie jestem bezkrytyczny wobec niedociągnięć i uważam, że słusznie zwróciłeś uwagę na terminowość zmian w kalendarzu imprez.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


9 sierpnia 2012, o 09:45
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL