Teraz jest 29 marca 2024, o 13:58


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Ach, te regulaminy... 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Ach, te regulaminy...
Pewnikiem korniki ;) są na forum i wygryzły jeden post - ja jako admin forum niczego nie kasowałem - zatem rozumiem zobowiązanie Karola o nieuczestniczeniu w Forum za nieaktualne.

Pozdr
A


29 września 2011, o 10:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Ach, te regulaminy...
Padło proste pytanie i pytający oczekiwał prostej odpowiedzi a nie politycznego zamydlania po czym post członka zarządu wyparował bo odpowiedź, jak zauważyli inni forumowicze, ni jak się nie miała do zadanego pytania.
Zaczynam rozumieć irytację, niektórych forumowiczów w starszych wątkach.


29 września 2011, o 11:05
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 stycznia 2010, o 18:50
Posty: 18
Post Re: Ach, te regulaminy...
W odpowiedzi na pytania zawarte w tym wątku wyjaśniam:
1. W dniu wczorajszym odbyło się posiedzenie Zarządu KPZBS w całości poświęcone rozgrywkom ligowym w sezonie 2011/12.
2. Wszelkie informacje pojawiające się na stronie KPZBS w sprawie rozgrywek, opłat i regulaminu nie były konsultowane i uzgadniane z Wydziałem Gier KPZBS oraz pojawiły się bez akceptacji Zarządu.
3. Regulamin rozgrywek III ligi i Ligi Okręgowej zostanie umieszczony na stronie KPZBS po jego zatwierdzeniu (najpóźniej do dnia 30.09.2011). Opóźnienia z publikacją regulaminu związane są z niedotrzymaniem terminu zgłoszeń i potwierdzenia uczestnictwa przez kapitanów drużyn. Do dnia wczorajszego do Wydziału Gier nie dotarło 5 zgłoszeń druzyn z obu lig.
4. Opłaty za uczestnictwo drużyn w rozgrywkach sezonu 2011/12 zgodnie z uchwałą Zarządu muszą być wpłacone na konto KPZBS najpóźniej do dnia rozpoczęcia drugiego zjazdu III ligi i ligi okręgowej tj. do 19.11.2011 r. Wydział Gier informuje, ze w szczególnych przypadkach wyraża zgodę na inny termin uiszczenia opłat za uczestnictwo w rozgrywkach. Opłaty za zawodników, którzy nie mieli opłaconej składki członkowskiej PZBS za rok 2011, muszą być uwpłacone za tych zawodników do dnia 8.10.2011 r.
5. Rozgrywki obu lig sezonu 2011/12 rozpoczynają sie zgodnie z kalendarzem KPZBS na rok 2011 tj. 8.10.2011 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkół Nr 26 ul. Glinki 117.
6. Wydział Gier zwraca sie z prośbą do wszystkich kapitanów drużyn o kierowanie wszelkich spraw i pytań związanych z ligą na adres Zarządu lub do osoby odpowiedzialnej za ich przeprowadzenie na adres mailowy: jarek.zurawski1@wp.pl lub telefonicznie 667 424900; 724 339595.

Za Wydział Gier
Jarek Żurawski


29 września 2011, o 11:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: Ach, te regulaminy...
Od jakiegoś czasu obserwuję nagonkę na Michała Dolnego na tym forum. Ja nie będę się wypowiadać jak funkcjonuje Skarbnik, członek zarządu itd. (Zdania zapewne będą podzielone) Ale fakt,że nie rozumiem jednego: jeśli tylu osobom nie odpowiada osoba Michała w Zarządzie oraz to w jaki sposób na forum Michał reprezentuje Zarząd, to dlaczego co roku (czy co dłuższy okres- nie orientuję się dobrze) jest zatwierdzany ten sam Zarząd?:) Dlaczego nikt nie zgłasza pretensji w innych okolicznościach? A może Ktoś miałby ochotę się podjąć tego stanowiska? Znając życie- pewnie nie:)

pyt. z założenia miało być pytaniem retorycznym, zatem nie oczekuję na nie odpowiedzi.

Prawda jest taka, że od jakiegoś czasu tego forum się po prostu nie da czytać, dlatego i ja przestałam się udzielać. W zasadzie sama kiedyś wykorzystałam forum "do wylewania żali", ale chyba od tamtego czasu nauczyłam się, że nie jest to najlepsze miejsce:)
bo
a) nic nie wnosi
b) buduje tylko słabsze nastroje w całej braci brydżowej (która jednak powinna się wspierać)

A może by tak robić jakieś zebrania powiedzmy raz na kwartał otwarte dla wszystkich brydżystów z okręgu, na których to można by było poruszać co bardziej kontrowersyjne kwestie dotyczące działań związku, osób reprezentujących zarząd, kwestii organizacyjnych (tu bym chętnie sama podyskutowała), sędziowskich, ligowych etc... Na takim zebraniach poza falą krytyki- (która na forum i tak nic nie zdziała, poza nieprzyjemnymi dyskusjami) byłaby szansa zastanowienia się nad tym jak usprawnić działania brydża okręgowego.
Ciekawe ile osób będzie się stawiało na takim zebraniu:) Ale można by było wypróbować taką formę załatwiania spraw?
Co Wy na to?

P.S. tak sobie myślę jeszcze, że dostęp do tego forum mają nie tylko brydżyści z naszego okręgu.. Trochę wstyd by się roznosiło po całym kraju, że w KP jest tak a nie inaczej. Zwłaszcza, że jeden troll internetowy po tym forum już grasuje. Mama mnie nauczyła kiedyś świetnego powiedzenia " We własne gniazdo się nie sra" ;-) więc postarajmy się załatwiać różne sprawy we własnym gronie. Zwłaszcza, że przecież Okręg Kp jest naprawdę fajnym Okręgiem z masą mega sympatycznych ludzi. (Aż ciężko się będzie kiedyś z Wami żegnać:) )


29 września 2011, o 13:11
Zobacz profil Wyślij e-mail
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 września 2008, o 20:54
Posty: 513
Lokalizacja: Bydgoszcz
Post Re: Ach, te regulaminy...
cherry_ napisał(a):
Od jakiegoś czasu obserwuję nagonkę na Michała Dolnego na tym forum.

Tak jakoś dziwnie się ostatnio składa że najwięcej uprzejmości otrzymuje się w dzień swojego święta.
dzisiaj obchodzę dzień swoich imienin a jutro 58 urodziny.
Brydż trenerem umysłu i charakteru.
Biorę na poważnie to piękne hasło i mam nadzieję ze co mnie nie zabije to mnie wzmocni.
Tym akcentem kończę chwilowo moją obecność na forum.

_________________
Gra w brydża to nie walka na śmierć i życie.Brydż to przyjemność bycia w miłym towarzystwie


29 września 2011, o 16:57
Zobacz profil Wyślij e-mail WWW
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Ach, te regulaminy...
HAPPY BIRTHDAY MICHAŁ :D :D :D :D :D i najlepszego w dniu imienin :D
Ja mam lepiej: urodziny, imieniny i Gwiazdka wszystko razem :D

Nie chciałem się wypowiadać w tym wątku, ale jednak wklepię małe co nieco - prawda zawsze leży pośrodku.
Kasia jest coś takiego jak kadencyjność - zapewne 4 lata.
Masz rację Kasiu, że nie należy wylewać swoich żali publicznie. Każda krytyka jest dozwolona byle tylko merytoryczna i grzeczna.
Faktem jest, że Michał zamieścił kilka sprzecznych danych, precyzyjne info zamieścił Żuraw.
Faktem jest, że ten się nie myli, kto nic nie robi. Nie będę bronił Michała, post nie odpowiedział na zadane pytania, potem został niepotrzebnie usunięty. Ale faktem jest też, że wykonywany jest też kawał dobrej roboty, czego dowodem jest m.in. żyjąca (lepiej lub gorzej) nasza strona.

Nie narzekajmy tak na nasze Forum - dostrzegajmy także jego pozytywy :D - starajmy się wspierać w naszym KP kółeczku

Pozdr
A


29 września 2011, o 21:03
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Ach, te regulaminy...
Informuję, że usunąłem ostatni post w tym wątku wysłany przez "nanno", w którym po raz kolejny obrażał on innych użytkowników naszego Forum.

Drogi kolego, myślę, że wystarczy jak zajmiesz się obrażaniem kolegów ze swojego (byłego???) okręgu, vide link http://www.forumbridge.pl/showthread.ph ... zes-Idiota - naszych brydżystów zostaw w spokoju.

Powtarzanie podobnych wpisów będzie skutkowało zabanowaniem cię na naszym forum przez jego właściciela.

Pozdr
A


30 września 2011, o 07:07
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Ach, te regulaminy...
Adam, może warto rozważyć zablokowanie 'nanno' nie potrzeba nam na forum użytkownika, który wszystkich na prawo i lewo obraża. Zresztą wystarczy poczytać forumbridge tam też nie ma lekko.


30 września 2011, o 07:29
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Ach, te regulaminy...
Zgadzam się z tobą w 100% - zastanawialiśmy się już nad tym (znasz jednak prezesa - każdemu chce dać jeszcze jedną szansę :D).
Mogę ci obiecać, że każdy następny łamiący nasz regulamin post z jego strony będzie tym skutkował.
Cieszę się, że macie podobne do nas zdanie w tym temacie.

Pozdr
A


30 września 2011, o 07:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Ach, te regulaminy...
Prezes ma za dobre serce :lol:


30 września 2011, o 07:52
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL