Teraz jest 28 marca 2024, o 16:40


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Ach, te regulaminy... 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: Ach, te regulaminy...
Usunięto kolejne posty użytkownika "nanno". Właściciel Forum podjął decyzję o zabanowaniu tego użytkownika.

Pozdr
A


30 września 2011, o 10:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: Ach, te regulaminy...
@Cherry_

Kasiu zgadzam się z ..... Twoją Mamą.

Rozbieżności:

1. Nagonka na Michała Dolnego.

- źle zdefiniowałaś bohatera. To nie Michał jest obiektem tej - wg Ciebie - nagonki. To członek Zarządu K-PZBS - Skarbnik Michał Dolny. A to zdecydowana różnica. Ostatnie, coraz liczniejsze wypowiedzi, to już nawet nie krytyka. To objaw irytacji. Traktując siebie poważnie, nie można tolerować takich odpowiedzi jakich On, jako członek Zarządu udziela.
Świadczą one bądź o Jego kompletnej niewiedzy podpartej mega megalomanią, bądź o totalnej arogancji i lekceważeniu członków związku.
Nie wiem, która wersja jest lepsza/gorsza.

Na marginesie: trochę dziwi milczenie kompetentnej reszty Zarządu, co pewnie trochę potęguje dezaprobatę. Dopiero teraz, po raz pierwszy Jarek napisał :
"Wszelkie informacje pojawiające się na stronie K-PZBS w sprawie rozgrywek, opłat i regulaminu nie były konsultowane i uzgadniane z Wydziałem Gier K-PZBS oraz pojawiły się bez akceptacji Zarządu."
Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi...

2. Forum a cykliczne spotkania.

Zdecydowanie forum.
Chyba nie ma szybszej formy komunikacji i konsultacji. Są sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji czy drobnej korekty, pytania nie cierpiące zwłoki. Internet i forum to doskonałe narzędzie służące tym celom. Sytuacje, które nie tylko Ciebie gorszą, nie miałyby miejsca, gdyby kompetentne osoby udzielały jednoznacznych odpowiedzi na proste pytania.
Mówisz, że dyskusje na forum "nic nie wnoszą i budują słabsze nastroje"...
Najlepsze narzędzie w rękach szaleńca może okazać się narzędziem zbrodni. Nie uważasz, że gdyby ktoś jednoznacznie, konkretnie odpowiadał na pojawiające się pytania i wątpliwości, to wychwalałabyś i to narzędzie i jego użytkownika? To forum może i powinno budować wzajemne zaufanie, a przede wszystkim zaufanie i szacunek dla całego Zarządu. I pewnie by tak było gdyby nie jakieś chore ambicje.

3. Kadencyjność Zarządu wyjaśnił już Adam.

Widzę po postach Adama, że niektóre wpisy nie dotrwały momentu przeczytania ich przeze mnie. Domyślam się co to mogło być...
Kasiu, krytykujesz sfrustrowanych "pisarzy", a czy sama czujesz się czysta???
"Zwłaszcza, że jeden troll internetowy po tym forum już grasuje."
Dziwisz się usuniętym postom? (zastrzegam, nie znam ich treści, ale przypuszczam, że były sprowokowane powyższym)

I na koniec zgodzę się też z Tobą...
Okręg Kp jest naprawdę fajnym Okręgiem z masą mega sympatycznych ludzi.

Pozdr.
T.

_________________
Pozdr.
T.


30 września 2011, o 18:41
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: Ach, te regulaminy...
ooooooooooooo
to nanno zrezygnował z kandydowania na kpt drużyny KKN :lol: ??


30 września 2011, o 18:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 25 września 2009, o 10:55
Posty: 142
Post Re: Ach, te regulaminy...
nanno vel trotto dał już popalić nie jednemu. Mam nadzieję, że zbanowanie zmusi go do przemyślenia kilku spraw bo stawał się już delikatnie mówiąc irytujący.


30 września 2011, o 21:02
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 15:02
Posty: 46
Post Re: Ach, te regulaminy...
w_adam napisał(a):
... prawda zawsze leży pośrodku...

Hmmm. Czegoś nie rozumiem. Pojawia się oficjalne (bo niby skąd mamy wiedzieć, że nie jest oficjalne) ogłoszenie Zarządu o opłatach na nowy sezon. Z bzdurami w treści. Zadaję proste pytanie. Michał jako autor dokumentu odpowiada. Tylko że na jakieś inne pytanie. Dodatkowo podaje kolejne błędne dane odnośnie terminów. Po czym po pewnym czasie chcąc zatuszować te bzdury, usuwa post. A na koniec, po sprostowaniu Jarka (dzięki za rzetelne informacje), zamiast napisać coś w stylu "Przepraszam że spowodowałem zamieszanie i wprowadziłem w błąd..." lub podobnie, przyznaje sobie "status pokrzywdzonego". Gdzie tu jest ten środek??? To pewnie ja jestem ten zły, bo zauważyłem bzdury i jeszcze śmiałem poinformować o tym szersze gremium...
w_adam napisał(a):
... Każda krytyka jest dozwolona byle tylko merytoryczna i grzeczna...

A czy moje pytanie był niegrzeczne? Późniejsza ironia to już skutek takiego a nie innego potraktowania mojego pytania przez odpowiadającego. A co do merytoryki - chyba przytoczone przeze mnie przepisy wyjaśniły problem w części składek członkowskich. W moich poprzednich postach gdzie się "czegoś czepiałem", też zawsze starał się odnieść do problemu merytorycznie.
cherry_ napisał(a):
...A może by tak robić jakieś zebrania powiedzmy raz na kwartał otwarte dla wszystkich brydżystów z okręgu...
...więc postarajmy się załatwiać różne sprawy we własnym gronie...

w_adam napisał(a):
... Masz rację Kasiu, że nie należy wylewać swoich żali publicznie...

I tu się nie zgodzę. Pomysł z zebraniami (oczywiście tylko moim zdaniem) kiepski a nawet fatalny. Konkretna data, godzina, miejsce - musi pasować wszystkim którzy chcieliby i powinni na nim być (ci pytający i odpowiadający :) ). Jest forum, na które każdy może wejść kiedy chce, skąd chce i na jak długo chce. I poznać opinie innych lub podzielić się swoimi. Nie ma chyba lepszego medium. Przecież nawet taki był zamysł tego forum, czyż nie? Są działy "Ogłoszenia" czy "Pytania do Zarządu". Dla mnie prośba o wyjaśnienie jakiejś kwestii, nawet jeśli wiąże się z zarzuceniem komuś działania niezgodnego z przepisami - nie jest "wylewaniem żali".
Widzę jednak, że wolą pewnej części jest ograniczyć dyskusje na forum do tematów typu: czy zawistować 8C czy też 6H, a inne sprawy jak problemy z regulaminami i ich przestrzeganiem/egzekwowaniem po prostu przymilczeć i zamieść pod dywan... A są takie problemy. Na forum już kilka było (np eliminacje dp MPP czy też dofinansowanie do OME), a sam mógłbym dorzucić ze 2 kolejne, o że tak powiem "mocno wybiórczym" traktowaniu regulaminów. Ale skoro nie jest to miejsce do tego...
Pod dywan :)

pozdrawiam

_________________
Maciej Wawrzyniak


3 października 2011, o 11:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL