Teraz jest 29 marca 2024, o 00:58


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 GP Świecie 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post GP Świecie
W kalendarzu widnieje turniej-Otwarte Mistrzostwa Polski Papierników - 1 października 2x GP okręgu.Teraz na stronie ukazało się zaproszenie na GP Świecia 2 października 2x GP.Czy to są niezależne 4 turnieje czy błąd może?


12 września 2011, o 10:08
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: GP Świecie
Jarek, patrz na zaproszenie.
Podobnie było dla tur BKB - kalendarz tylko poglądowy - zapr szczegóły (tak przynajmniej tłumaczono mi 2 tygodnie temu).

Niemniej zgadzam się z tobą, że takie rzeczy powinny być dokładnie zsynchronizowane - czasami musimy planować terminy dokładnie, a nie sobota albo niedziela.

POzdr
A


12 września 2011, o 19:15
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 15 marca 2010, o 18:17
Posty: 53
Post Re: GP Świecie
Dzięki Adam za odpowiedź , która tylko w części mnie satysfakcjonuje.Wiem ,że nie Ty jesteś odpowiedzialny za te sprawy ale coś takiego jak kalendarz poglądowy to dla mnie nowe pojęcie.
Jeśli kalendarz jest nieaktualny to powinno się go zdjąć lub uaktualnić.Dokładnie tak jak mówisz terminy planujemy z pewnym wyprzedzeniem .
Na Twoją odpowiedzialność :) zakładam , że gram w Świeciu tylko w niedzielę 2 turnieje :)


13 września 2011, o 08:27
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: GP Świecie
Wiesz, teoretycznie powinienem ci powiedzieć, że gra się w Świecie w poniedziałek - jesteś niestety "niebezpiecznym przeciwnikiem" skutecznie goniącym mnie w klasyfikacji GP KPZBS.
A tak na poważnie myślę, że wspólnie musimy wystosować apel o ścisłe trzymanie się kalendarza (lub jego w miarę pilne uaktualnianie) - miesiąc przed imprezą termin powinien byc juz betonowy.

Pozdr
A


13 września 2011, o 08:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 23 sierpnia 2009, o 17:01
Posty: 28
Post Re: GP Świecie
Witam bardzo serdecznie.
Bardzo mnie cieszy Wasze zainteresowanie turniejem w Świeciu, na który jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszam.
To ja jestem winny całemu zamieszaniu z terminami tura.
Oczywiście turniej jest jeden (2 tak jak w zaproszeniu) w niedzielę. Kalendarz jest układany na początku roku. Jestem wdzięczny układającym, że ujęli moje propozycje. To, że zmieniłem termin to nie moja chęć odsunięcia kogoś od grania. ŻYCIE.
W takie sytuacji zawsze będzie ktoś zadowolony a ktoś mniej ;) . Właśnie ze względu na zmianę terminu wysłałem zaproszenie odpowiednio wcześnie.
Do zobaczenia na turnieju.
Pozdrawiam
Mariusz


14 września 2011, o 06:30
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL