Teraz jest 28 marca 2024, o 17:42


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 MO MIXT 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post MO MIXT
Bardzo się cieszę, że koniec turnieju Mixtowego jest przewidziany około godziny 15;-) Ale może warto byłoby napisać o której turniej się rozpoczyna?:)


5 kwietnia 2011, o 07:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 10 listopada 2010, o 12:52
Posty: 94
Post Re: MO MIXT
Może to jakiś test Zarządu ?

Zazwyczaj gramy 3 x10 czyli 7,5 x 10 = 75 minut na sesję . A wiadomo , że miksty są grą o wiele bardziej skomplikowaną to dołożymy 5 minut. 1h 20 minut na sesję x 3 = 4 godziny

15:00 - 4 h = już mamy 11:00 h.

Ale jako , że Panie mają bardziej rozwinięta funkcję mowy to na analizy pomiędzy sesjami konieczne jest około 20 minut. Czyli dwie przerwy , mamy już 10:20. (chociaż istnieje teoria , ze miksty są przede wszystkim rywalizacją płci brzydkiej ze sobą , dlatego jest przymus siadania na konkretnych liniach, więc może analizować będą tylko mężczyźni)

A wiadomo, że każda szanująca kobieta spóźnia się około 20 minut na wyznaczone miejsce (jak powszechnie wiadomo 15 minut spóźnienia jest dla studentów, przecież nie będą się spóźniały tak samo jak studenci).

To mamy już 10:00.

Mam nadzieję , że nie pomyliłem obliczeń. Zarząd zawsze może mnie sprostować :-)


5 kwietnia 2011, o 08:22
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: MO MIXT
dobre;-)

podział na wyznaczone linie to jest całkowita dyskryminacja płci pięknej.
Ale niestety to prawda, że w większości przypadków faceci biorą grę na siebie tam gdzie mogą, oczywiście nie jest to reguła:) Bo gdyby Grześ tak robił to byśmy już dawno ze sobą nie grali:))

To czekamy na wyliczenia/obliczenia zarządu;-) sama nie będę wyliczać, bo moje wyliczenia byłyby raczej inne od Twoich:) Ja się nie śpóźniam;-) i raczej podczas gry plotek nie uprawiam;-) zazwyczaj jest o czym rozmawiać z mężem między rozdaniami:P


5 kwietnia 2011, o 10:12
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 28 października 2009, o 19:01
Posty: 20
Post Re: MO MIXT
A mi mówiono, że turniej mikstów to indywidualna rywalizacja męska z przeszkodami :lol:


5 kwietnia 2011, o 11:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 28 października 2009, o 19:01
Posty: 20
Post Re: MO MIXT
Dlaczego podział na linie jest dyskryminacją płci pięknej?


5 kwietnia 2011, o 11:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post Re: MO MIXT
bo płeć piękna powinna trzymac linię !
a męska niekoniecznie


6 kwietnia 2011, o 11:21
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: MO MIXT
Powiem więcej...
Na turnieju mixtów trzeba się wykazać zdolnościami sprawnościowymi. Tam sędzia nakazuje konkretne pozycje!!!
Sobota z kamasutrą i w niedzielę nie powinno być problemów - niczym was nie zaskoczą :D

Godzina?

Proponuję 9.00 Czas na stretching konieczny :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdr.
T.


6 kwietnia 2011, o 18:54
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL