Teraz jest 28 marca 2024, o 18:08


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 pytanie do organizatorów zjazdów ligowych 
Autor Wiadomość
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 września 2008, o 20:56
Posty: 786
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
Kasia, po pierwsze przeczytaj po raz kolejny co napisał prezes. W większości powtórzył zresztą swoją wypowiedź z postu cytowanego już tutaj - robi się rzeczywiście dużo i wygląda to chyba inaczej niż 2 lata temu..
Nie rozumiem jednego - skoro chcemy wyeliminować problem pijaństwa (nie picia) na lidze, to nie wolno tego omijać - a zatem wołamy sędziego jeżeli uważamy, że ten problem dotyczy naszego stołu - a nie wypisujemy swoje żale w powietrze, gdyż niechcący można skrzywdzić niewinnych (vide organizator). Skoro uważasz, że sędzia reagował niewłaściwie - opisz to dokładnie, kto, co i jak - nad sędziami jest Zarząd, Komisja Sędziowska itp itd.. - z tego co pisał prezes sędziowie są zobowiązani do zachowań w miarę jednoznacznych
Póki co wiele się zmienia na lepsze i cieszmy się także i z tego - wracając do tematu, uważam, że nie ma problemu pijaństwa w naszym okręgu, są jedynie incydentalne przypadki, chociaż niestety dotyczą zwykle tych samych osób.

Pozdr
A


11 stycznia 2011, o 22:56
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lutego 2010, o 21:48
Posty: 806
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
Adam napisał(a):
chcemy wyeliminować problem pijaństwa (nie picia)


Mam nadzieję, że tym optymistyznym akcentem zakończymy, chyba ku zadowoleniu wszystkich, temat alkoholu na naszym boisku.

PS. ja przynajmniej obiecuję, że nie dam się więcej sprowokować do dyskusji na ten temat. :D uffffff

Pozdrawiam
Tomek

_________________
Pozdr.
T.


12 stycznia 2011, o 00:09
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 17 października 2008, o 17:16
Posty: 100
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
no to ja jeszcze grosik, na trzy juz się nie wysilam :)
mało kto wie, ze w ubiegłym sezonie nasza drużyna odmówiła gry pewnym przeciwnikom.
Jak to się zakończyło to nie warto juz dzis wspominać. ale obserwuję naszych zacnych ówczesnych przeciwników i powiem, że w tym sezonie widać radykalną poprawę in plus:)
Całe te dyskusje to próba narzucenia punktu widzenia mniejszości dla ogółu graczy. Uda się, tak jak udaje się odnośnie innych spraw, ot choćby palenia papierosów czy obwodnicy Augustowa
BTW. Jak ktoś spoza okręgu poczyta forum to pomyśli, że tu sami nadużywający grają a to przecież nieprawda

_________________
Tomasz Nadolski


12 stycznia 2011, o 23:01
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 października 2010, o 19:15
Posty: 87
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
Nie no aż tak źle z zewnątrz to nie wygląda, choć przyznam że nie grzebałem w Hyde Parku w poszukiwaniu tekstów anty alkoholowych. ;)

_________________
Międzynarodowe Prawo Brydżowe 2007


12 stycznia 2011, o 23:44
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 15:02
Posty: 46
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
Witam
Hmm... zapewne po tym co tu napiszę kolejne (przynajmniej 2) osoby będą mnie bardzo nie lubić, ale nie mogę się powstrzymać :D
Pani Katarzyno, napisała Pani:
Cytuj:
...Dla mnie to jest wyraz braku szacunku jak przychodzi do stolika osoba nie w 100% trzeźwa, ponieważ ...

Turniej na maxy o puchar BKB 18.09.2010 w Łuczniczce. Rozumiem, że tenże szacunek u Pani partnera na tym turnieju rósł wraz z każdym kolejnym rozegranym piwem... o przepraszam, rozdaniem. No chyba, że turniej ten został przez Panią zakwalifikowany jako ST - Spotkanie Towarzyskie, to przepraszam. Przecież to było tylko GP KPZBS, a nie liga okręgowa.
Tomek wspominał niżej już coś o Kalim... ;)

pozdrawiam
Maciej Wawrzyniak

_________________
Maciej Wawrzyniak


13 stycznia 2011, o 10:40
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 19 sierpnia 2010, o 16:47
Posty: 112
Post Re: pytanie do organizatorów zjazdów ligowych
Niestety też ubolewałam nad tym faktem. Na szczęście to był jednorazowy incydent.Trochę mimo wszystko będę bronić sytuacji (choć bezsprzecznie nie powinna mieć miejsca tym), że może to było i GP Kp, ale dla mnie to w sumie jak turniej lokalny- przyszło może 12 par, organizowane na sali z otwartym barem. Jak dla mnie to się dużo nie różni od Pestki co tydzień;)
Jednakże wcale bym nie protestowała gdyby Pan jako sędzia zakazał nam dalszej gry i w zasadzie chyba tak powinno być? Wstalibyśmy od stolika i wrócili do domu.
Rozumiem, że się wylało, bo rozmawiał Pan z Jakiem i dostał małe manto za brak reakcji na odzywkę poza kolejnością?;-) Ale chyba rozumie Pan także nasze oburzenie z tego faktu? Bo tutaj chyba nasze zarzuty nie podlegają wątpliwościom...


13 stycznia 2011, o 13:58
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL