Teraz jest 28 marca 2024, o 23:28


Regulamin działu


Zarząd KPZBS informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na Forum.
Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 GP 
Autor Wiadomość
użytkownik

Dołączył(a): 19 listopada 2009, o 20:37
Posty: 802
Post GP
Wakacje w pelni , ale ostatnia Klasyfikacja GP okręgu to plik z kwietnia 2010 , no chyba że nowy wisi gdzieś ukryty :D


1 sierpnia 2010, o 09:59
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 15:02
Posty: 46
Post Re: GP
Witam
Zapewne znowu polecą na mnie gromy ,ale skoro dla mnie "..."sprawą honoru" jest aby skrytykować coś (lub kogoś) na forum...", no to proszę bardzo.
Czytam sobie klasyfikację GP KPZBS oraz jego regulamin no i ... cóż w nim znajduję:
"... W celu popularyzacji zawodów Grand Prix wśród zawodników o niższym WK wzorem roku ubiegłego ustanawia się odrębną klasyfikację (tzw. Popularne Grand Prix KPZBS 2010 (PGP KPZBS)) dla zawodników o WK maksimum 1,5 (decyduje stan na 1 stycznia 2010 roku). Ustala się, że maksymalne WK pary, zawodnikom której zaliczone będą punkty do PGP KPZBS wynosi 4..."
Skąd więc w klasifikacji GP popularnej zawodnicy z WK=2 ?
Chyba, że autorzy regulaminu co innego mieli na myśli a pod czym innym się podpisali...
pozdrawiam
Maciej Wawrzyniak

_________________
Maciej Wawrzyniak


2 sierpnia 2010, o 14:36
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 24 października 2008, o 15:16
Posty: 20
Post Re: GP
Wawo Macieju,
autorzy regulaminu mieli na myśli obowiązujące pod koniec 2009 roku współczynniki klasyfikacyjne. Świat jednak idzie naprzód i od pewnego czasu mamy kilka nowych tytułów :shock: . Po rozmowach w Zarządzie postanowiliśmy nie zawężać popularnego GP do obecnego WK 1,5, ale uznać, ze zawodnicy, którzy mieli WK 1,5, a teraz mają 2,0 (choć nie zdobyli w momencie przeliczenia nawet ćwierć pkla...) nadal walczą w popularnym GP. Inna (gorsza) sprawa, że zapomniałem opublikować tę zmianę w regulaminie - kajam się :oops: Tak na marginesie, nie rozumiem tylko skąd i po co tyle "samobiczowania" o dyżurnym krytyku czy tak jakoś ;)
Pozdrawiam dziekując za czujność
Grzegorz Rojewski


3 sierpnia 2010, o 10:00
Zobacz profil Wyślij e-mail
użytkownik

Dołączył(a): 22 grudnia 2009, o 15:02
Posty: 46
Post Re: GP
Grzegorz
Dziękuję bardzo za szybką i rzeczową odpowiedź - to mój pierwszy post gdzie otrzymuję odpowiedź "na temat", odpowiedzi na wszystkie (aż 3 czy 4) poprzednie były tylko "wariacjami wokół zgłoszonych problemów".
Sprawa dla mnie w zasadzie wyjaśniona. Rozumiem, że uaktualnienie regulaminu ma szansę pojawić się w niedalekiej przyszłości na stronie. No bo patrząc na klasyfikację GPP, to podniesienie limitu dla GPP z WK=1.5 do 2 nie jest jedyną zmianą ...
pozdrawiam
Maciej

_________________
Maciej Wawrzyniak


5 sierpnia 2010, o 17:18
Zobacz profil Wyślij e-mail
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL